contador gratis Saltar al contenido

Droon tuleb USA-s hävituslennukite VÄGA lähedal – vaadake videot

Droon tuleb USA-s hävituslennukite VÄGA lähedal - vaadake videot

Me teame, et droonid suudavad jäädvustada erakordseid pilte nurkade alt, milleni inimesed kunagi üksi ei jõua. Hiljuti otsustas piloot siiski võtta riski ja jagada videoid oma laevast VÄGA Ameerika Ühendriikide mereväe siniste inglite lähedal, kes teevad formeerimisel lende.

See väljaanne ilmub Internetis järgmisel päeval pärast eetrishow'd "Ameerika on tugev"Sinistest Inglitest Detroidist, Michigan, 12. mail. Ainult ühe minutiga tegi piloot neli väga dramaatilist operandi, näiteks DroneDJ, lennukiga. Viimases võib-olla isegi droon vähem kui 30 meetrit kaost.

hea see selgeks teha kohe, kui kanal Moss Photography teile sellest teada annab ei vastuta filmide tegemise eest – video on ainult vabariik. Nii palju, et pealkiri ütleb "minu videos, lõpetage minust teatamine".

Pildid on kindlasti muljetavaldavad, kuid ei tohi unustada seda lendu võib lõppeda tõsiste probleemidega. Esiteks ei luba droonide ohutust käsitlevad seadused kogu maailmas laevadel lennata lennukite, helikopterite ja nende derivaatide lähedal, on väga riskantne seda ilma loata teha – ja kui see pole veel selge, illegaalselt. Lisaks on sõltuvalt drooni suurusest ja olukorrast selge võimalus, et kosmoselaev põrkub ühte joa alla, lastakse maha ja põhjustab siiski pilootiga seotud lennuõnnetusi. Mõned muud droonide eeskirjad hõlmavad järgmist:

Uudised

Piiripolitsei konfiskeeris kokaiini koguni 300 000 dollarit

– ei tohi lennata inimeste kohal – pole lubatud lennata mehitatud õhusõidukite häirimiseks – ei tohi lennata hooletult ega vastutustundetult.

Siiani pole kindel, kelle eest piloot vastutab. Video alguses on inaktiveeritud Instagrami konto järgi identifikaator, mis ütleb @GIOLUCIA. Moss Photography selgitas, et tema meeskond laadis video Facebooki lehelt alla hr. Lucia, kes samuti enam ei tööta.

Siin ühendatud maailmas on meil täielik artikkel, mis selgitab kõik, mis mul on vaja drooni lennutamiseks Brasiiliaslisaks laevade ja akude lennukisse toomise reeglid.

Via: DroneDJ. [TagsToTranslate] droon