Drop test: kas iPhone 11 ja 11 Pro on nii tugevad kui Apple lubas? [atualizado 2x: mais testes]

Uue iPhone’i käivitustsĂĽkkel ei oleks muidugi täielik ilma kuulsa tsĂĽklita kukkumiskatse (kukkumiskatse).

Ja seekord on meil mõned ette näidata!

Pidage meeles, et need testid ei pea simuleerima tegelikke igapäevaseid olukordi, vaid aitavad meil hea ettekujutuse sellest, kui habras (või mitte) uus seade on.

Kui arvate, et see on jama, raiskamine või lihtsalt rumalus, peatuge siin ja minge järgmise postituse juurde.

Selle aasta huvitav asi on see, et Apple tõotab tõesti tugevat vastupanu iPhone 11, 11 Pro ja 11 Pro Max, märgib, et nende prille koheldakse erilisel viisil, ja näitab neid isegi riskantsetes olukordades reklaami- ja reklaamvideotes.

Hea kĂĽll, vaatame, kuidas nad seda teevad.

CNET

Testi täpsemaks muutmiseks kasutasid nad mingit statiivi, mille tugi põhines 90Âş tolmuimejal ja isegi peaaegu 3,5 m kõrguse iPhone eemaldades ei suutnud nad klaasi lõhkuda – ei eesmist ega tagumist kĂĽlge.

Siin-seal on tuvastatud paar defektset pikslit ja iPhone 11 puhul lakkas nende kaamera pärast 2-meetrist kukkumiskatset töötamast, kuid ĂĽldiselt toetavad nad Apple’i lubadusi.

Kõik on ApplePro

Palju vähem teaduslikes testides iPhone 11 Pro ja iPhone 11 Pro Maxiga kinnitasid inimesed omamoodi tulemusi CNET ja neil õnnestus seadme aken purustada ainult ĂĽle 3 m kukkumisega – ja kui ĂĽks tabas teist, siis põrandale.

Pole paha.

Selles teises videos võrdlevad nad iPhone 11 XR-iga ja seekord ei kesta uus kaua – näidates, et sõltuvalt seadme maapinnale kukkumisest ei pea langus olema väga suurelt kõrguselt.

Juhendage Tomit

Siin on tunduvalt vähem teaduslik katse, löödes iPhone 11 Pro käest välja ilma täisnurga ja otse betoonile – muide New Yorgi renoveeritud Apple Fifth Avenue ees.

Seekord näitasid testid kiiresti, et klaas, hoolimata sellest hästi töödeldud, on siiski klaas.

IPhone 11 Pro ekraan purunes esimesel sügisel, ekraan oli suunatud talje kõrgusele.

Selg läbis selle katse, kuid ei pidanud vastu teisele langusele õlgade kõrguselt.

Telefonibuff

See test pole mitte ainult õiglasem / teaduslikum, vaid pärast seda, kui kõikides seadmetes kontrollitakse iga 15 elemendi tilka – mitte ainult seda, kas klaas on pragunenud või mitte.

Lisaks otsustasid nad seada iPhone 11 Pro Max hiljuti turule tulnud Samsung Galaxy Note 10+ ette.

Note10 + võtab võrreldes sellega parima, peab vastu veel paar tilka ja muutub pärast “ĂĽmmargune boonus ”kĂĽmne järjestikuse tilga võrra, ekraan langeb.

Sellisel juhul töötab iPhone 11 Pro Max peaaegu kõik, välja arvatud tagumine kaamera.

· • ·

Et iPhone 11, 11 Pro ja 11 Pro Max on siiani turule toodud kõige vastupidavamad, pole erilist kahtlust.

Kuid kui te ei soovi liiga palju riskida, on ideaalne kasutada seda alati juhul – ja eelistatavalt osta AppleCare +.

Uuenda 23. september 2019, kell 11:16

Ja tuleb välja veel üks test:

SquareTrade

Kindlustusselts ei katsetanud kolme uut seadet mitte ainult kukkumiste vastu, vaid ka nende veekindluse osas ja paigutas need kastidesse, mis ühe minuti jooksul pidevalt pöörasid.

Kõiki neid klassifitseeritakse mõõduka / kõrge kahjustusriskina, kuid iPhone 11 Pro valiti mitte ainult parimaks kolmest, vaid ka parimaks iPhone’iks, mille Apple on võimsuse osas kunagi teinud.

II värskendus 23. september 2019, kell 14.10

Ja meil on veel üks stressitest! See aga erines teistest väga palju.

JerryRig Kõik

Juba traditsioonilises videistiilis viis Zack Nelson läbi ulatuslikud katsed, mis hõlmasid kriimustustele, leegile vastupidavust ja kätega painutamist.

Ja see toob iPhone 11 Pro Maxile häid komplimente.

Tema poolt tõstatatud huvitav tähelepanek on see, et Apple klassifitseeris iPhone 11 Pro kuni 4-minutilisse vette kastmiseks 30 minutiks (IP68) – rohkem kui ĂĽkski teine ​​turul olev nutitelefon.