Dropbox on integreerumas muu tarkvara ja uute töölauarakendustega

SEE Dropbox teatas sel nädalal, mida ta nimetab “suurimaks muutuseks ettevõtte ajaloos”, teatas veebipõhiste salvestusteenuste täielikust ĂĽmberkujundamisest, sealhulgas uutest koostöö- / integreerimisfunktsioonidest ja uutest töölauarakendustest, mis võimaldavad teil platvormil palju rohkem teha, nagu ka heitke pilk allpool.

Sisu

Sisuhaldus uues Dropboxis

Uus Dropbox ühendab oma muudesse süsteemi salvestusvõimalustesse, et luua üks asukoht mitmesuguse sisu haldamiseks, lisades uue platvormi kaudu uute failide nagu Google Docs, Spreadsheets ja Presentations loomiseks teenusevalikud.

Lisaks võimaldab Dropbox nüüd lisada veebisisu otseteid, näiteks uudisartikleid ja lehelinke üldiselt, ning jagada neid koostöötarkvaraga, näiteks Trello ja Slack, samuti ametlikku tuge koostöötarkvarale. .

Uus Dropboxi otseteede juhend

Tööriist

Nagu me ütlesime, on Dropboxi teine ​​uudsus just koostöötarkvara tugi. Selle abil pole enam vaja ühes rakenduses dokumente luua ja avada teine, et neid lihtsalt kellegagi jagada: lihtsalt looge ühendus oma Slacki kontoga, et oma dokumendid teistele inimestele (ja rühmadele) otse Dropboxist saata.

Uus Dropboxi integreerimine Slackiga

Lisaks võimaldab see funktsioon teil teha koostööd Slackis Dropbox Paperi dokumentide osas koos võimalusega dokumente uue koostööplatvormi kaudu avaldada, vaadata, luua ja otsida.

Uus Dropboxi integreerimine suumiga

Uus Dropbox integreeritakse ka tarkvaraga Zoom, mis pakub videokonverentsiteenuseid pilvandmetöötluse abil. Lisaks Slacki toele on Dropboxi kaudu võimalik luua ja osaleda koosoleku või kõne suumimisel ning võimalus värskenduse hoidmiseks kõnede ajal faile jagada.

Lõpuks ütles Dropbox, et integreerib peagi Atlassiani haldusplatvormi funktsioonid teenusesse. Sellisena on lihtsam ühiste dokumentide väljatöötamise ja muudatustega kaasas käia (tarkvara kaudu nagu Jira), aidates meeskondadel oma projekte tõhusamalt juhtida.

Töölauarakendus

Dropboxi sõnul rakendatakse uudiseid järk-järgult uutes MacOSi ja Windowsi rakendustes, mille saate siit varem hankida.

Millal uus rakendus ametlikult kõigile kasutajatele tehakse, pole veel teada; kõik integreerimisfunktsioonid muu tarkvaraga on aga saadaval teenuse tasuta versioonis ning Dropbox Plus ja Professional klientidele.

· • ·

Lisaks väga positiivsele tootele toovad uudsused Dropboxi Google Drive’ile lähemale, kuna need pakuvad võimalust dokumentide loomiseks ja muutmiseks mäluteenuse enda kaudu, mida pakub ka Microsoft OneDrive – rääkimata uutest võimalustest muu tarkvaraga integreerimiseks. , mis on väga huvitav.


Dropboxi rakenduse ikoon - salvestamine, jagamine

Fast Company kaudu