contador gratis Saltar al contenido

Dropbox toob turule iPhone’i ja iPadi ühise tekstirakenduse Paper

Dropbox toob turule iPhone'i ja iPadi ühise tekstirakenduse Paper

Dropbox käivitub sellel kolmapäeval (3) Paber, teie uus iOS-i rakendus. Uuendused on veel üks samm koostööteksti süsteemis, mida on testitud alates eelmisest aastast. Platvorm, mis on endiselt beeta-režiimis, pakub töörühmadele tööriistu pilves hostitud dokumentide ettevalmistamise arendamiseks.

Dropboxiga lingitud sisselogimisega saavad kasutajad koostöödokumentide loomiseks oma telefonis või tahvelarvutis platvormile juurde pääseda. Seejärel saatke lihtsalt platvormi töövoo kujundamiseks kutsed teistele. Nii saavad kõik muuta dokumente, mis sünkroonitakse automaatselt kõigis ühendatud seadmetes. Seda teenust saab kasutada tekstide, kontroll-loendite, meeldetuletuste ja muud tüüpi tegevuste loomiseks.

Dropboxi paber

Töö korraldamiseks saadab Paper kõigile grupi liikmetele teatised tegevuste kohta, mis hoiab kõiki kursis, kui dokumendid saavad värskendusi. Lisaks võimaldab see kasutajatel inimesi mainida (kasutades @ enne kasutajanime), lisada kommentaare ja hoida olulist tööd lemmikutena. Ei midagi liiga uut, eriti neile, kes juba teavad Google Drive’i võimalusi.

Kui see nimi on teile tuttav, on sellel ka põhjust. Facebook on käivitanud samanimelise rakenduse ja FifhtyThree on teda palju kritiseerinud sama nime teise rakenduse kasutamise eest, tekitades kasutajate seas segadust. Nüüd liitub nimekirjaga veel üks.

Dropbox Paperi installimiseks iPhone’ile ja iPadile on vajalik iOS 8.1 või uuem versioon.

Engadgeti kaudu