Dropboxi paroolid lahkuvad kutse faasist; Dropbox Vault kaitseb teie dokumente veelgi

Kuu alguses rääkisime siin lehe väljaandmisest (endiselt kutse staadiumis) Dropboxi parool, pilvemäluettevõtete paroolihaldur. Täna teatas Dropbox teenusest ametlikult – koos paljude muude uudistega.

Vaatame?

Dropboxi parool

Dropboxi paroolihalduri ĂĽksikasjad on teile juba teada: see on teenus, mis salvestab teie paroolid teie platvormi kontole ja kaitseb neid meetodi kaudu, mida nimetatakse nullteadmiste krĂĽpteerimine.

Selle tehnika abil autentite oma identiteedi, tehes oma pääsukoodiga matemaatilisi toiminguid, mis võimaldab serveril kinnitada, et see olete teie ise, ise koodi teadmata. Nii et kui Drobpoxi serverisse tungitakse, ei pääse kurjategijad teie paroolile juurde.

Dropboxi paroolidel on kõik paroolihalduri traditsioonilised funktsioonid, näiteks automaatne täitmine ja tugevad paroolisoovitused. See on endiselt saadaval beetaversioonis Dropbox Plus kasutajatele – ja see töötab seadmetes macOS, iOS, Windows ja Android.

Dropbox Vault

Selle päeva teine ​​uudsus on Dropbox Vault, on turvaline oluliste dokumentide ja failide salvestamine täiendavasse turvakihti, mida kaitseb ainulaadne pääsukood.

Idee on selles, et paneksite maha sellised dokumendid nagu kindlustuskaardid, passid, aktid, sertifikaadid ja muud elemendid, millele peate võimaluse korral hõlpsasti juurde pääsema. Dropbox Vaultis saate määrata usaldusväärsed kontaktid (näiteks teie abikaasa, pereliige või sõber), kellel on probleemide korral juurdepääs nendele dokumentidele.

Dropbox Vault on endiselt beetaversioon, mis on välja antud mõnele Plusi platvormi kasutajale.

Varukoopia kaust

Teine uudsus, mida siin käsitlesime ja mis nĂĽĂĽd laiemale avalikkusele välja antakse, on sĂĽnkroonida kaustu arvutis perroonil. Sellega ei piirdu varundamine ainult kaustaga „Dropbox” – näiteks Macis saate sĂĽnkroonida Tabel ja / või kaustu Dokument ja Allalaadimised |.

See funktsioon sarnaneb sellega, mida iCloud Drive on aastaid pakkunud, kuid saabub esimest korda kolmanda osapoole varundusteenusena. See on kõigile Dropboxi plaanide kasutajatele juurdepääsetav, sealhulgas Põhiline (tasuta) – kuid kõik sõltub muidugi teie kontol saadaolevast salvestusruumi hulgast.

Dropboxi perekond

Samuti teatas ettevõte pärast aastaid kestnud tellimist oma esimesed pereplaanid. SEE Dropboxi perekond võimaldab kuni kuuel inimesel jagada 2TB salvestusruumi ühes paketis koos tsentraliseeritud maksetega.

Ruumi kuulub jagatud ala, kuhu pereliikmed saavad fotosid, videoid ja olulisi faile / dokumente salvestada, ning privaatne ala, kus igal pereliikmel on eraldi juurdepääs oma isiklikele failidele.

Uued plaanid avaldatakse nĂĽĂĽd mõnele Dropbox Plusi liikmele ja need avaldatakse ametlikult hiljem aasta jooksul – hindu pole veel avaldatud.

Muud uudised

Samuti teatas ettevõte Rakenduskeskus, teie konto leht, kus saate hallata selliste partnerite rakendusi nagu Google, Slack ja Zoom. Lõpuks ettevõtte partnerlus TereSign on täiustatud, võimaldades kasutajatel dokumente digitaalselt allkirjastada lihtsamalt ja platvormilt lahkumata.

Nii et mida sa arvad?

The Verge’i kaudu