Dropboxi tõrge kasutajafailide kustutamisel

Rakenduse Dropbox vanematel versioonidel töölauakeskkondades on puudusi, mis, ehkki nõuavad kahe teguri kombinatsiooni, mõjutavad mõnda kasutajat. Kui isikul on suvand Valikuline sĂĽnkroonimine – kuvatakse ainult kaustade sĂĽnkroonimine – ja arvuti töötab a maha kukkuma või taaskäivitage mingil põhjusel, mõned andmed on kadunud.

Pilvehoidlaettevõtted on juba ĂĽhenduses mõjutatud inimestega – keda on tema sõnul vähe. Ăśhes neist e-kirjadest, mille kasutaja avaldas, tunnistas Dropbox, et failid on kustutatud, kuid need on taastatud.

Mõjutatud Interneti-kasutajatel on juurdepääs spetsiaalsele veebilehele, kus nad saavad tutvuda oma ajutiselt kustutatud ja taastatud failidega.

Vastutasuks andis ettevõte selle ebamugavuse kompenseerimiseks Dropbox Pro teenuse mõjutatud kasutajatele aasta. Mõni inimene võib aga kaotada juurdepääsu sisule, mis kuidagi – näiteks professionaalselt – võib ĂĽhel hetkel kriitiliseks muutuda.

Lisaks rakenduses esinevate vigade parandamisele töötavad Dropboxi insenerid ka kasutajaandmete turvalisuse tugevdamise nimel, et sarnast olukorda enam ei juhtuks või vähemalt minimeeritaks veelgi.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi