Dropboxiga laadige oma fotod ja videod automaatselt ĂĽles

Lõpuks on nĂĽĂĽd võimalik oma galeriist fotosid ja videoid automaatselt oma Dropboxi kontole ĂĽles laadida. Androidi rakenduse värskendus anti välja eile ja sellel on juba see funktsioon …

Lõpuks on nüüd võimalik seda teha Laadi üles laadige oma galeriist fotod ja videod automaatselt üles Dropbox. Uuenda rakendus jaoks Android ilmus eile ja sellel funktsioonil juba on.

Avamisel rakendus, Näete konfiguratsiooniekraani, mis on väga lihtne. Huvitav on see, et saate valida tegemise vahel Laadi üles faile ainult wi-fi kaudu või 3G ja wi-fi kaudu. Registreerimisel Laadi üles automaatselt saab kasutaja 500 MB salvestusruumi.

Uudised rakendus ära piirdu sellega. Lisaks uuele liidesele, mis on väga ilus, on nüüd võimalik failid lemmikuteks märkida ja neile võrguühenduseta juurde pääseda.

Seda rakendus jaoks iOS (iPhone ja iPad), Windows ja Mac veel väljatöötamisel. Kuid selle jaoks on olemas beetatestiversioon Töölaud, mille saab alla laadida siit. Selle versiooni allalaadimisel beetatestija suurendage oma mälumahtu kuni 5 GB.