Dropboxil pole enam Linuxi tuge, välja arvatud jaotised, mis kasutavad Ext4

Hiljuti said pilvemäluteenuse Dropbox kasutajad teate, et novembris lõpetab teenuse sünkroonimise ja on vaja muuta failide asukohta.

Nüüd on meil ametlik teade Dropbox, moderaatorid teie foorumi kaudu Jay vastas kasutajatele, et ettevõtte rakendus töötab töölauaplatvormide hulgas ainult 4 vormingus.

Windowsi kasutajad saavad tuge ainult NTFS-ile; macOS-is on tugi HSF + või APFS-vormingule ja Linuxi kasutajatele läheb vorming ainult Ext4-le, tingimusel et sellel pole krüpteerimist.

Moderaator lisas ka, et Dropboxi programm vajab täiendavat atribuuti (X-attrs), et see Dropboxi kaustas tuvastada ja seeläbi sünkrooni säilitada. Ja muud vormingud ei taga seda tingimust ja seetõttu visatakse need tunnis kõrvale.

Mõned kasutajad teatasid isegi, et said sõnumeid isegi Ext4 abil, kuid krĂĽptimine oli sisse lĂĽlitatud, mis võib olla põhjus. Praegu pole Dropboxilt ametlikku avaldust selle kohta, kas see on viga ja kas see parandatakse või lihtsalt “arhiveeritakse” ka krĂĽptitud Ext4-failisĂĽsteem.

Nüüd peame ootama järgmisi peatükke ja uurima, kas need sisaldavad järgmises värskenduses uuemaid vorminguid, näiteks BTRFS.

Kuid öelge kommentaarides, kas kasutate Dropboxi ja kui teade ilmub.

Kuni kallistamine on lähedal ja tugev.