Valitsus koostab DTT kaudu tunniplaanid kõigile õpilastele eraldi - telekommunikatsioon

DTT: Faro – Telecomunicações algavad muudatused riiklikus 5G sagedusmuunduri võrgus

Novembris algas maapealse digitaaltelevisiooni kaudu migratsiooniprotsess, mille sagedus muutus Odivelase, Lumiar, Carnide ja Santa Clara kihelkondades Lissabonis ja Encosta do Sol Amadoras, Amersoras, seeriates, mis olid osa katsest. Piloot eelmisel reedel, 7. veebruaril, algas Sinesis heitkoguseid tekitava võrgu riikliku muutmise etapp. Ja täna algavad ANACOM-i kalendri järgi muutused Algarves.

Tänase päeva, 10. veebruari seisuga on Faro ja So Miguel 1. piirkonna linnad, mis muutuvad. Iga päev kuni kuu lõpuni vahetatakse kogu Algarve piirkonna saastajaid ning homme, 12. kohal, on Tavira, Loul 13., Picota 14., Alcoutim 14., Alcoutim ja Cerro da Guia 17. päeval. oodatakse Algarve muutustest.

anacom tech

Nagu eelmistes muudatustes, hoiatas ANACOM Algarve linnades kasutajaid telesignaali kadumise eest (ekraan muutub mustaks), ainult lähtestades DTT-seadmed või dekoodriboksi. Teenus jääb tasuta, nagu seni, koos regulaatori hoiatusega, mille kohaselt ei ole vaja telereid, antenne ega dekoodreid välja vahetada ega telekommunikatsioonioperaatoritele uute teenuste tellimise eest maksta.

AANACOM on kasutajatele kättesaadav tasuta telefoninumber 800 102 002, mis on saadaval iga päev kella 9–22, neile, kes kahtlevad või vajavad teleri kuulamiseks tasuta tehnilist tuge.