Dubsmash – hääletoote rakendus, mis on hetke sensatsioon!

Kui teie WhatsApp ilmub teatamisribal Dubsmashi tõttu alates reedest, ärge muretsege: te pole üksi! See ei saa olla ka teisiti, kujutage ette, et paneksite kokku internetis kõige naljakamad meemid või Brasiilia seebiooperite klassikalised stseenid või isegi kõige vihasemate mängude kõige ülekaalukamad fraasid ühes rakenduses, kus saate filmida lühivideoid ja saada loo peategelaseks? See on Dubsmash ja ta räägib sellest.

dubsmashi rakendus

Kas teil on kellegi teise lugu, kuid ilma plagiaatita! / © ANDROIDPIT

Rakendust ennast on väga lihtne kasutada, laadige rakendus lihtsalt alla Google Play poest, valige kategooria heliga, mida soovite jäljendada, salvestage oma video ja jagage seda oma sõpradega, kasutades WhatsAppi või Facebook Messengeri. Rakendus on saadaval Google Play poes ja selle saab alla laadida allolevast nupust:

DubsmashInstallige Google Playsse

Pärast dubleeritava heli valimist aktiveeritakse esikaamera. Salvestamise alustamiseks puudutage nuppu “Alusta”. Pärast salvestamise lõppu esitatakse videot ja kui registreerute rakendusse, saate ikkagi lisada (mittevajalikku) teksti ja kleebiseid. Klõpsake parempoolsel noolel ja jagage oma Dub!

video dubleerimise salvestused

Dubsmash: valige heli, mida soovite dubleerida, videot salvestada ja jagada WhatsAppi või Messengeri abil. / © ANDROIDPIT

Tasuline või tasuta rakendus?

reklaam

internetiĂĽhendus

Rakendusesisesed ostud

Androidi versioon

Tasuta
Mitte
Jah (jaga videot)
Mitte
Android 4.1 või uuem

Sobimatusprobleem? Siit saate teada, kuidas Dubsmash ametlikult installida

Mõned kasutajad teatasid Budsmashi Play poest allalaadimisel ühildumatuse probleemidest. Rakenduse lehele sisenedes on siiski võimalik alla laadida Dubsmash Beta APK ja seda rakendust tavapäraselt kasutada. Sellegipoolest peab teie nutitelefon töötama Androidi versiooniga 4.1 või uuemaga ning veenduma, et valitud on luba installida rakendusi tundmatutest allikatest.

Kasutage seda võimalust, et jagada oma videoid meie AndroidPIT-i kogukonnaga just sellel foorumiteemal. Seal saate vaadata minu näitlejahäält!

Niisiis, mida soovitate Dubsmashi allalaadimiseks?