Duomov: salvestage erinevad vaatenurgad ja tehke ekraaniga sõpradele jagatud video

Duomov: salvestage erinevad vaatenurgad ja tehke ekraaniga sõpradele jagatud video

Tänapäeval saab igaüks hõlpsasti oma nutitelefoniga videoid salvestada ja neid sotsiaalvõrgustikes jagada. Kui kaks inimest asuvad samas kohas, kuid erinevatel positsioonidel, salvestab igaüks neist oma video ja neil on samal sündmusel erinev vaade, mis on väga lahe.

Kui need kaks inimest soovivad pildi ühte video kokku panna, siis milline peaks olema selle protsessiga kaasnev aeg / vaev? Muidugi nõuab see lõplike sihtkohta jõudmiseks teadmiste redigeerimist ja natuke aega. Selle vähendamiseks, säilitades samal ajal rahuldavad tulemused, on brasiillane Raphael Cruzeiro ja Pedro Henrique Marques luua Duomov.


Duomovi rakenduse ikoon: tehke oma ümbritsevate sõpradega videoid

Duomovi peamine eesmärk on muuta erinevate vaatenurkadega videote tegemine lihtsaks ja kiireks. Nii salvestavad inimesed oma videod oma seadmesse ja automaatselt sünkroonib rakendus nii heli kui ka videot, luues ühe jagatud ekraaniga.

Kahe iPhone'iga installige rakendus mõlemasse ja käivitage seadmes samaaegselt. Avaekraanil kuvatakse tuvastamiseks lähedal olevate seadmete loend, mõlemad peavad avama rakenduse ja WiFi (neid ei pea olema ühegi võrguga ühendatud). Niisiis, puudutage lihtsalt kuvatavat sõbra seadet ja saadate taotluse selle ühendamiseks, et teid vastu võtta. Teil, kes teid kutsub, on "jõud" otsustada, millal alustada ja millal salvestada. Kuna kaks iPhone'i peavad olema ühendatud WiFi kaudu, pole nendevaheline kaugus liiga suur.

Salvestuse lõpus koostab rakendus selles faasis video, samuti on vajalik, et mõlema seadme rakendus oleks avatud. Seejärel võimaldab kiire redigeerimise ekraan koos põhivalikutega igal kasutajal teha soovitud video (nii et saate teha video ja teie sõbrad saavad sama pildi abil teha uue video). Võimalus on, et iga video jaoks on mitu erinevat filtrit, neid on võimalik mängida, heli ühest või mõlemast kustutada ja isegi see, et üks video võtab teisest rohkem ruumi. Seejärel on jagatud ekraaniga video valmis salvestamiseks, viskamiseks või jagamiseks sotsiaalvõrgustikes või kus iganes soovite.

Vaadake rakendusega tehtud videoid (looja tutvustus):

1990ndad saatsid kallistuse!

See algatus on väga huvitav ja intuitiivne, see rakendus on väga hea. On hämmastav, mida looja tegi vaid 29 päevaga! Kogu protsessi selgitatakse inglise keeles postituses Raphaeli meediumil. Seetõttu väidavad nad, et kuigi rakendus töötab korralikult, on eesmärk hoida rakendus lihtsana, kerge ja kasulikuna. Siiski on tehtud mõned parandused, näiteks võimalus horisontaalselt videot salvestada ja isegi heli videole lisada (näiteks muusikavideote tegemine).

Et rakendusega kohe kasvada ja olulisi parandusi tooks, on arendajad avatud (ja ootavad) kasutajatelt tagasisidet. Rakenduse saate App Store'is tasuta alla laadida ja neid aidata.