DuZeru 2.2, vaadake, mis on uut Brasiilia Linuxi distributsioonides

Järk-järgult on Brasiilia Linuxi levitamine DuZeru saanud tuge; See nähtus on tingitud uutest ja huvitavatest funktsioonidest, mis on rakendatud hiljuti välja antud distro versioonis.

Kontrollige nüüd peamisi muudatusi ja süsteemi esiletõstmist.

Fikseeritud tehnika:

DuZeru GNUU / Linuxi tehnilised parandused

Hakkame rääkima uuest DuZeru GNU / Linux 2.2 versioonist.

Brasiilia Linuxi levitamine Debian Stable’i baasil, mis kasutab XFCE graafilist keskkonda versioonis 4.12.

See pole esimene kord, kui me siin kandis DuZerust räägime.

Tegelikult, kui soovite teada saada süsteemi arendamise kohta rohkem üksikasju, teada arendajat ja soovitatavaid projekti eesmärke Nägite intervjuusid, mida tegime Distributioni loojatega, isegi kui see oli versioonis 2, ja veel üks uuem video, mis on tegelikult VideoCast, kus me räägime sellest versioonist siin, A lobo guará, võiksite ka vaadata eelmise versiooni ülevaated mõista selgemini kõike, mis on ühest versioonist teise muutunud.

Need, kes ootavad projektis mõningaid muudatusi versioonilt 2 versioonile 2.2, saavad ISO, millel on meie ülevaatuse objektiks olev 64-bitises versioonis umbes 1,3 GB, suure üllatusega, kuna lisatud on palju uusi asju.

DuZeru meeskonna koostatud Linuxi kerneli 3.16 toel on distrool nüüd oma programmihoidla ja komplekt rakendusi, mille eesmärk on muuta tavakasutaja elu lihtsamaks.

DuZeru 2.2 Lobo Guará, nüüd see selleks tuumahaldur graafilises režiimis, midagi Debiani põhist, seni oli ainult Linux Mintil, see haldur on tegelikult lihtne viis suhelda protsessis automatiseeritud süsteemis olevate skriptidega.

Veidi inspireeritud Kanjan Linux Manjaro juhist, distro, mida näete arvustusi siinDuZeru haldur muudab elu lihtsamaks kõigile, kes soovivad süsteemi kerneli versiooni muuta, kuigi kogu protsess ei toimu graafilisel ekraanil.

DuZeru 2.2 uue versiooni ĂĽks huvitav punkt on integreerimine KDE aknahalduriga KDE projektist.

Arendaja sai tõeliselt huvitava segu ja kummalisel kombel ei tundunud see probleeme tekitavat.

SĂĽsteem kasutab XFCE-liidest koos KDE helilooja ja Gnome Nautiluse failihalduriga.

Teine detail, mida välimus muudab, on ikoonid, arendaja kujundab ja muudab mitusada ikooni nii, et kõigil rakendustel või vähemalt enamikul neist oleks sama visuaalne muster.

Kui olete autojuhtide pärast mures, ei tohiks see probleem olla.

Uute varaliste süsteemidraiverite manipuleerimine ei ole „Device Driver Manager” abil väga keeruline ülesanne, mille abil saate arvutis olevaid draivereid installida, muuta ja eemaldada.

Rakenduste komplekt järgib sama versiooni nagu vana versioon ja XFCE, kuid lisaks juba kommenteeritud funktsioonidele on meil mõned huvitavamad, mida tasub esile tõsta.

DuZerul on portugali keeles nimega rakendus “Welcome” või lihtsalt “Welcome”, mille seest leiate kogu põhiteabe sĂĽsteemi alustamiseks ja projektiga põhjalikumaks tutvumiseks.

Samuti on olemas rakendus nimega Command Catalogue, mis on väga kasulik ja mis koondab peaaegu kõik käsud, mida toetatakse jaotusest A-st Z-ni, selgitades, mida igaüks neist teeb.

Teine DuZeru toodetud rakendus on paneeli sügavkülmik, mis võimaldab kasutajatel külmutada XFCE põhjapaneeli väljaanne, mis võib olla väga kasulik avalikus arvutis, kus paljud inimesed kasutavad ja jagavad sama arvutit, nii et te ei pea tegema pahaaimamatut segadust ja ei konfigureeri süsteemiliidest.

Teised tähelepanuväärsed programmid, mille distroon on kaasa toonud, on: Office LibreOffice komplekt versioonis 5.1, GIMP, Inkscape, Firefoxi brauser, Steam, KDEnlive videotöötlusprogramm ja VLC, standardse mängijana nii muusika kui ka videote jaoks.

Kui vajate rohkem programme, võite kasutada DuZeru programmikeskust.

Oracle Java, Spotify ja isegi projekt Photolimp Diolinuxist seal oli ja kõige huvitavam on see, et kui soovite programmi, mida pole hoidlas, saate selle otse arendajaga esitada.

DuZeru on väga kerge, Debiani ja XFCE kombinatsioon annab alati head vilja.

Kuna arendaja pöörab süsteemi käivitamisel tähelepanu ainult oluliste teenuste paigutamisele, käivitub see ainult umbes 250 MB kasutatava RAM-iga, mis on tõesti fantastiline!

Ma ei näinud õigel ajal ĂĽhtegi viga ega muid vigu peale visuaalse mõtte, tundsin end “liiga tumedana” ja ma ei arva, et nii värvilisi ikoone oleks vaja, praegune sĂĽsteem otsib midagi enamat puhas, ajal, mil DuZeru praegused standardid näivad rohkem austavat Aasia visuaalseid standardeid.

Tundub, et see on hea valik nii algajatele kui ka põhilistele arvutikasutajatele.

DuZeru saate alla laadida saidi kaudu ametlikult veebisaidilt.