DXOMARK esitleb 2019. aasta parimat mobiilikaamerat; Videote jaoks sobib kõige paremini iPhone 11 Pro Max

Me pole detsembris veel jõudnudki, kuid aastalõpu meeleolu on tunginud kõigi sĂĽdamesse – ja sellega on saabunud ka lõputu nimekiri “aasta parimatest” kõige erinevamates kategooriates. Eile lĂĽlitage välja DXOMARK kroon parim nutitelefoni kaamera 2019. aasta.

Tugevalt vaidlustatud hinnangute poolest tuntud labor jagas oma auhinnad viide kategooriasse ja Apple osutus võidukaks vaid ĂĽhes – täpsemalt ainus, mis pole seotud staatilise fotograafiaga.

Parimate kaameratelefonide (sh fotode ja videote) valimisel on loomulik, et esile tuleb tõsta kaks selle aasta kõrgeima punktisummaga seadet. Ja seal see teil on: võitjad on Huawei Mate 30 Pro See on Xiaomi Mi CC9 Pro Premium Edition (vau!), kumbki 121 punkti ja kiitus erinevate andurite ja automaatse järeltöötluse eest.

Selles kategoorias kuuluvad iPhone 11 Pro Max kleepub soovitusega „kaaluge ka”, kuna sellel on edetabelis suuruselt kolmas skoor (117). Apple’i nutitelefon aga on meister videokategoorias, 102 punktiga; otsustusvõime osas lähtub see Xiaomi Mi CC9 Pro Premium Editionist, kuid DXOMARKi teadlaste sõnul on iPhone’il paremad tulemused, täiuslike detailide ja varjudega ka suure kontrastsusega olukordades ning pädeva sujuvate ĂĽleminekutega autofookussĂĽsteemiga.

Ülaltoodud lõigust pärit Xiaomi (kui kirjutan kogu nime uuesti, on see tekst suurem kui “Faroeste Caboclo”) on teise kategooria meister, parim kaamera Suurenda, 109 punktiga. Siin on võit hävitav, kuna seade kasutab eksklusiivset tehnoloogiat kahe erineva fookuskaugusega teleobjektiiviga, tõelise optilise suumiga 2x ja 4x.

SEE Galaxy Note10 + 5G, Samsungilt, sai karika parimate kaamerate kategoorias ĂĽlinurk, 42 punktiga – teine ​​on iPhone 11 Pro Max, 40 punktiga. Lõuna-Korea seadmes kiitsid teadlased laiendatud vaatevälja (vastab 12 mm objektiivile) ja head pildikvaliteeti nii heledates keskkondades kui ka keerukamates stsenaariumides.

Lõpuks nimetati parimaks seadmeks Huawei Mate 30 Pro öine pildistamine, 61 punktiga. Hiina ettevõte investeeris oma arvutifotograafia tehnoloogiasse palju raha ja tulu tuli: DXOMARK kiitis seadme võimet toota väga detailseid ja suurepärase dünaamilise ulatusega pilte ka väga hämaras. Huvitaval kombel pole ükski iPhone sellesse edetabelisse jõudnud, vaatamata kiidusõnadele Öörežiim.

Niisiis, kas olete valikuga nõus?


iPhone 11 Pro ja 11 Pro Max

Nupp - osta kohe

iPhone 11 Pro ja 11 Pro Max

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 6,299,10Paigaldatud hind: kuni 12x R3 583,25 dollaritVärv: kosmos hall, hõbe, kesköö roheline ja kuldVõime: 64 GB, 256 GB või 512 GBKäivitatud: September 2019

Cult of Maci kaudu