DxOMark: Motorola One Zoom põhikaamera on hea, sekundaarne kaamera on halb

DxOMark: Motorola One Zoom põhikaamera on hea, sekundaarne kaamera on halb

Sait DxOMark viited kaameranalüüsis ja kogu 2019. aasta jooksul tegid mitu analüüsi, mis aitasid meil näha kõiki nutitelefone ning nende fotograafia- ja videovõimalusi üldiselt. Mobiiltelefonide erinevaid aspekte analüüsides teatas väga usaldusväärne portaal Motorola One Zoomi analüüsist, andes tulemuseks 87 ja teatas, et seadme põhikaamera on hea ning seab kõige laiema nurga, teleobjektiivi ja sügavussensori. valik neile, kellele meeldivad fotod.

Analüüs toob esile mobiiltelefoni positiivsed punktid võrreldes selle hinnaga, kuid kinnitab, et sekundaarne kaamera jätab soovida. Telefoni põhikaamera on aga saavutanud mõned positiivsed punktid, sellel on õige autofookus, see võib teha häid taustapilte ja lisaks on hea valgustus ka välgu sisselülitamisel. Teleobjektiividel on erinevates olukordades raskusi ja nad pole veel jõudnud väga hästi testida, ehkki see on foto suumimise võimalus.

DxOMark jagab selle aasta parimat nutitelefoni kaamerat

Lisaks näib dünaamiline ulatus olevat piiratud, artefaktide ja autofookuse kasutamine võtab mõnel juhul aega. Isegi siis töötab autofookuse tööriist hästi, sest ainsa probleemi lahendamine võtab kaua aega.

seda DxOMark jätkub analüüsiga, milles väidetakse, et videosalvestus ja stabiliseerimine toimivad õigesti, on ka autofookus suutnud eesmärgid kindla täpsusega ja kõigis valgustingimustes lukustada. Isegi öösel on müra vähe. Nendele positiivsetele punktidele vaatamata on ebatäpse värvide reprodutseerimisega detailsuse tase madal.

Veebisaidi järeldus, et see seade võib olla oma segmendi jaoks väga paindlik ja isegi juurdepääsetav, kuid fotode ja videote kvaliteedi osas mitte eriti muljetavaldav. Vaadake sellel aadressil üksikasjalikku veebianalüüsi (inglise keeles).

Allikad: DxOMark, Arena GSM. (TagsToTranslate) motorola (t) motorola onte (t) motorola ĂĽks suum (t) kaamera (t) dxomark (t) ĂĽlevaade (t) analĂĽĂĽs (t) nutitelefon (kaamera) hea kaameraga (t) mobiiltelefon (t) analĂĽĂĽs kaamera