DxOMark valis nutitelefonide fotograafia uueks “kuningaks” Huawei P40 Pro

Huawei uus lipulaev kuulutati välja eelmisel nädalal ja fotograafia on taas tähelepanu keskpunktis, nagu teatas SAPO TEK pärast konverentsil käimist ja umbes 24-tunnise nutitelefoni kasutamisest saadud esimeste muljete jagamist.

NĂĽĂĽd on DxOMark siin, et pärast Huawei P40 Pro taga- ja esikaamerate intensiivset analĂĽĂĽsi kvaliteedi pitseri juurida ja tagada, et see on nutitelefonide uus fotograafia “kuningas”.

Huawei nutitelefon sai DxOMarkilt 128 punkti, ületades 123 punkti kindlustanud Huawei Mate 30 Pro 5G ja konkurendid Oppo Find X2 Pro ja Xiaomi Mi 10 Pro, mõlemad 124 punktiga. Klassifikatsioonis on Samsungil Note 10 + 117 punktiga ja Galaxy S10 5G 116 punktiga, samal ajal kui Apple on iPhone XS Maxiga 106 punkti.

DxOMarki analüüs Huawei P 40 Pro kohta käsitleb peamist kaamerat, mis on integreeritud Leica neljakaamerasüsteemi, 50 MP lainurk Ultra Vision, RYYB anduri ja 1,9f avaga, OIS-stabilisaatoriga, varustatud 40 MP kinemaatilise objektiiviga, 12 MP suumiga periskoobiga 5X optika ja TOF objektiivid.

Peamised eelised, mis tagavad 128 punkti hinde, on laiendatud dünaamiline väli, fotodetailid suumiga ning võimalus kiiresti ja tõetruult autofookustada erinevates valgusoludes. Samuti tuuakse esile tekstuuri ja fotomüra tasakaal ning öise pildi säritus.

Vähem positiivseid on mõned vead, mida mõnikord leitakse värviedastuse ja valge tasakaalu ning ereda valguse käes.

Huawei P40 Pro on Portugalis juba ette tellitud ja poodidesse jõuab 7. aprillil koos Huawei P40-ga. Hinnad algavad 829.90-st ja P40 Pro 256 GB suuruse salvestusversiooni hinnaga 1049.99 eurost ning Huawei sisaldab pakendis kahte pakkumist, Frearbuds 3 peakomplekti ja kiiret traadita laadijat.

SAPO TEK on proovinud Huawei P40 Pro-d ja nutitelefoni pilti näete siit.