DynaPad on Toshiba pindstiilis tahvelarvuti
RAÄŚUNALNIK

DynaPad on Toshiba pindstiilis tahvelarvuti

Jaapani tootja laiendab oma portfelli uue 12-tollise vahetatava tahvelarvutiga DynaPad, millel on Intel Atomi protsessor 1,44 GHz ja 4 GB mälu. Operatsioonisüsteem on Windows, versioon 10.

Tahvelarvuti kaal on 569 grammi, mis klaviatuuri kinnitamisel suureneb 996 grammini, sammud, mis muudavad selle maailma kõige kergemaks 12-tolliseks kabriolettarvutiks, ütles Toshiba.

Kaasas on 2048. aasta survetundlik pliiats, mis tootja kirjelduse järgi aitab seda kasutavatel inimestel tunda, et „nad kirjutavad paberile päris pliiatsiga”, mis ei erine Microsofti enda selgitusest. teie eelmisel nädalal esitletud uue tableti pliiatsi tundlikkuse kirjeldamiseks.

DynaPad käivitatakse Jaapanis selle aasta lõpus. Ameerika Ühendriikidesse ja Euroopasse jõudis see alles 2016. aasta alguses. Jaapanis on hind umbes 955 eurot.

Lähinädalate jooksul jõuavad kauplustesse teised sama segmendi ettepanekud, mida mitmed kaubamärgid on juba demonstreerinud ja mis võimaldavad meil mõista, kus tootjad usuvad, et selles valdkonnas on ärivõimalused. Google Chromebook Pixel C, Apple’i uus iPad Pro või Microsofti uus Surface on vaid mõned näited.