E-jalgrattad on Jeepi uued elektrijalgrattad, mis töötavad ühe laadimisega kuni 64 km

E-jalgrattad on Jeepi uued elektrijalgrattad, mis töötavad ühe laadimisega kuni 64 km

Jeep lisas oma kataloogi USA-s ja tutvustas seda E-jalgratas, mis on esimene Põhja-Ameerika turule jõudnud elektrijalgratas. See teade tehti Super Bowli pausi ajal, mis on traditsiooniliste NFL-i meistrivõistluste finaal (Rahvuslik jalgpalliliiga), mis leidis aset eile, 2. veebruaril.

Koomiksreklaamides Bill Muray naasis 1993. aastal ilmunud filmi "Feitio do Tempo" juurde, kus tegelane elab samal päeval mitu korda. Vaatamata sellele, et täht on Jeep Gladiator, äratas uus elektriratas tähelepanu ka selle ilmumisel.

Uudised

See on kokkupandult A3 suurus

Jeepi sõnul toob E-ratas jõudu QuietKat, veel üks elektrijalgratta kaubamärk. Sellel võib olla 750W elektrimootor ja rattad kuni 64 kilomeetrit ühe laadimisega. Lisaks on rehvid eriti laiad (4,8 tolli) ja ettevõtte sõnul on sellel "üks kõrgeima pöördemomendiga elektrilisi jalgrattamootoreid turul". Pöördemoment nende jaoks, kes ei tea, vastutab masina võime eest liikumist tekitada.

Sellegipoolest Electrek panusta veelgi. Veebisaidi andmetel näib, et E-jalgrattal on tarbiv masin maksimaalne võimsus vähemalt 1600 W tavalise 52 V elektrilise jalgratta akuga, saavutades lisaks 160Nm pöördemomendi. Tundub, et on ka Tektro Dorado 4-kolvilised hüdraulilised ketaspidurid, mis on ühed parimad turul ja parimad Tektro e-rattarajal.

"Poisid, see on hullumeelne pöördemoment – tase, mida enamikul bensiinimootoriga mootorratastel ei õnnestu saavutada. (…) See masin võib tõesti jalgratta keti tĂĽkkideks väänata ja rebida." – Katkendid Electreki väljaannetest.

Lisaks pole Jeep veel avaldanud muid jalgrataste tehnilisi kirjeldusi, kuid loodetakse, et rohkem teavet ilmub enne, kui see on tarbijatele kättesaadav. Loodan, et E-bike käivitatakse Selle aasta juuni.

Via: Electrek, Cnet. (TagsToTranslate) jeep (t) jeep jalgratas (t) elektriline jalgratas (t) elektriline jalgratta jeep (t) superkauss (t) arve muray (t) quietkat (t) tektro (t) elektrisõiduk (t) tech (t) jeep gladiaator (t) hüdraulilised ketaspidurid (t) elektriline jeep (t) jalgratta jeep (t) auto