e-sport – RiuT on Age of Empires II maailmas kolmas

Brasiilia RiuT saavutas videomängude maailmameistrivõistlustel Age of Empires II: The Conquerors kategoorias kolmanda koha.

Brasiillane Daniel Lima, tuntud hüüdnime RiuT järgi, saavutas rahvusvahelistel mängude meistrivõistlustel videomängude maailmameistrivõistlustel uskumatuid tulemusi. Ta oli kategoorias Age of Empires II: Vallutajad 8 parema hulgas ja sai kolmanda koha.

See turniir toimib topeltmängude abil. Esimene kõrvaldamise võti määrab ühe finalisti ja teise võtme, mille moodustab kaotaja varases kohtumises, teine. RiuT võitis kaks esimest kohtumist ja mängis võitja sulgude finaalis, kuid kaotas meistrile TheViperile. Ameerika võitis tülis Brasiilia 2 mänguga nullini, saavutades kolme parima. Matši saate vaadata allpool oleva video teises osas.

Pärast esimest kaotust läks RiuT juba finaalis teise sulgusse, et võistelda Hiina Mr_Yoga, kelle ta oli eelmisel etapil võitnud 2-1. Seekord toimus tüli parimal juhul viis. Vaatamata tulistele vaidlustele läksid Aasia sportlased paremaks, võites 3: 2. Mõned tehnilised probleemid purustasid ülekande kolmes eraldi videos, kuid saate vaadata Brasiilia hiljutist vaidlust võistlusel allpool.

Finaal TheViperi ja Mr_Yo vahel on samuti esiviisikus ning selle üle on ka palju vaieldud. Ameeriklased on töötanud ja võitnud Hiina 3 mänguga 2-le, pärast peaaegu 3-tunnist mängimist, mida saate jälgida allpool.