E3 2016: mängi kohe LEGO Star Wars: Force Awakens demot

WB Games teatas Sony konverentsil E3 2016 mängu LEGO Star Wars: The Force Awakens tasuta demost, laadige kohe alla

lego-täht-sõjad-jõud-ärkab

Konverentsi ajal Sony aastal E3 2016 Seda Warner Bros. Interactive Entertainment teatas demoversiooni tasuta allalaadimisest LEGO Tähesõjad: aasta ärkamine Sundida. Mäng räägib naljakalt, nagu on alati olnud LEGO frantsiis, Rey, Finni ja BB-8 lugu.

Demo on üks etapp, Niima eelpost, kuhu meie kangelased peavad põgenema Esimene tellimus väljakutsuval põgenemisel planeedilt Jakku.

Mängijad saavad varemete uurimiseks katsetada uusi mängusiseseid elemente, sealhulgas Blaster Battles Stormtroopersiga, kasutades uut mitmeehitussüsteemi. Hävitaja keiserlik linn, peale selle, et tal on võimalus juhtida Millennium Falcon õhuvõitluses TIE esimese järgu võitlejate vastu.

Lego-Tähtede sõjad-aastatuhat-Falcon

Demomängud on saadaval ainult Playstation 4, flaadige kohe alla PlayStationi pood. Omanik Xbox One vaja oodata kuni 7 ööd täna (14) saadaval oleva demo allalaadimiseks läbi Xboxi turuplats.

E3 ajal kuulutati välja ka uued mängutreilerid ja toob esile Rey kangelasliku teekonna iseloomuliku LEGO huumoriga. Han Solo, Finn, Chewbacca ja mõned tormijuhid ilmuvad kohale, mängivad golfi, surfavad, kaotatud võtteid … vaata:

LEGO Tähtede sõda: Jõud ärkab

Mängud on saadaval alates 12. juuli ja toob lood Tähesõjad – jõud ärkab, mis on kordumatult LEGO vaatenurgast ĂĽmber jutustatud, alati väga heas tujus. See on Brasiilias saadaval nii PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 kui ka Steami (Windows PC) fĂĽĂĽsiliste ja digitaalsete versioonidega.