E3 2017: Microsofti konverentsi kokkuvõte – Xbox One X ja Project Scorpio

Microsoft tutvustab oma uut konsooli 44 uue mänguga, millest 22 on eksklusiivsed: Forza, Crackdown, Ori, Cuphead ja teised

E3 2017: Microsofti konverentsi kokkuvõte - Xbox One X ja Project ScorpioSuurepärane esiletõst on Xbox One X, Microsofti kõige võimsam ja väiksem konsool.

E3 2017 jaoks pole eriti lootust, kuid sel aastal saab ĂĽllatada ainult ĂĽks ettevõte, Microsoft. Pole ime, et ta käivitas uue konsooli! 11. päeval tegime esitluse võimsast mootorist 42 tikuga, millest 22 olid eksklusiivsed. Microsoft E3 2017 on nĂĽĂĽd Xbox One’ist peaaegu taaskäivitatud Xbox One X.

Xbox One X

Koodnime Project Scorpio all peidetud Xbox One X on seni uus ja võimsaim konsool. Uskumatul kombel on see ka väikseim Xbox kunagi tehtud, õhem kui konkurent PlayStation 4 Pro ja isegi Xbox One S (S). õhuke).

6 teraflopi graafilise töötluse, 12 GB GDDR5 graafikamälu ja 326 GB / s ribalaiusega on Xbox One X-l tõelise 4K jaoks vajalik võimsus. Kas teil pole 4K telerit? Microsofti sõnul pole see probleem, sest isegi täis HD-teleris renderdab konsool mänge 4K-ga ja kasutab ĂĽlinäidiseid. Arvestades, et kogu Xbox One’i kogu töötab One X-is ja täiustatud viisil.

Xbox One X ilmub 7. novembril hinnaga 499 dollarit. Ülemaailmse Xboxi turunduse juht Mike Nichols avaldas intervjuus soovi viia konsool Brasiiliasse 2017. aastal, võib-olla koos riikliku toodanguga. Kõik alltoodud mängud toetavad Xbox One X 4K-d.

Forza Motorsport 7 (Xbox One ja Windows 10)

Forza on frantsiis, mis võib muljet avaldada mis tahes konsooli graafikale. Xbox One X väljaandmisega väärime Forzat ja see tuleb! Forza Motorsport 7 on sarja uus pealkiri, mis toob uudiseid põhilisest mängust ja dünaamilisest atmosfäärist. Esimest korda kuulutati E3-l laval ametlikult välja auto.

Microsoft avaldas ametlikult Posche 911 GT R2, nii et autokogukond spekuleerib viimasel ajal. Ettevõte räägib uue mudeli spetsifikatsioonidest, olles 911-seeria võimsaim, “nii nagu One X on Xbox One’i perekonna võimsaim”. Auto on Forza Motorsport 7 kate, mäng, mis plaanitakse käivitada 3. oktoobril.

Metroo: Exodus

Naaseb ka Metro frantsiis. Metro: väljundit inspireerivad Dmitri Gluhhovski raamatud Metro 2033 ja Metro 2035 ning see peaks ilmuma 2018. aastal.

Assassin’s Creed: Päritolu

Pärast nii palju suminat on Assassin’s Creed: Origins lõpuks ametlikuks muutunud. Mäng tähistab esimesena frantsiisi uut etappi, mis pole enam iga-aastane. Tehtud kĂĽllastusega toimetulekuks on meil kardinaalsed muudatused, näiteks lahkumine Euroopast Aafrikasse ja väikesed muudatused, näide RPG puudutusest seadmete kohandamisega. Mäng on juba ettetellimisel ja ilmub 27. oktoobril.

PlayerUnknown’s Battlegrounds (Xbox One eksklusiivne ainult konsoolile)

https://www.youtube.com/watch?v=m0Tnp-3W3z4

PC uusim sensatsioon PlayerUnknown’s Battlegrounds on mitme mängijaga ellujäämismäng, mis on nĂĽĂĽd saadaval konsoolidele, kuid ainult Xbox One jaoks.

Deep Rock Galactic (Xbox One ja Windows 10)

Tehke sõpradega koostööd, et uurida koopaid ja hävitada vaenlaste horde Deep Rock Galacticus.

State of Decay 2 (Xbox One ja Windows 10)

Selle E3 jaoks väga oodatud State of Decay 2 jätkab frantsiisi mitme mängijaga ellujäämise kogemust. Selle sarja üks tipphetki on laagrite ehitamine, on võimalik teha kõike alates töötubadest kuni aedadeni, see muudab teie pikaealisuse suunda mängus. State of Decay 2 peaks ilmuma eeldatavasti 2018. aasta sügisel.

Darwini projekt (Xbox One ja Windows 10)

Darwini projekt näib olevat Microsofti uus e-spordiennustus. Nägime natuke sirgjoonelist jutustamisõigustega mängu, kuid me ei tea ikkagi, kuidas mäng kulgeb ja millele see on suunatud.

Minecraft

Uus Minecrafti värskendus on avaldatud visuaalsete täiustustega, sealhulgas 4K tugi ja uued tekstuurid. Erakordne esiletõst on uus mitmikmänguvõimalus: võrgus on võimalik mängida koos teiste platvormide sõpradega, mobiilist kuni Switchini! See ühendus kõigil platvormidel on muljetavaldav, kuid Sony keeldumise tõttu pole see PlayStation 4-s saadaval, kuid Microsoft väidab, et proovib edasi.

Draakonipalli võitlejaZ

Dragon Ball FighterZi toodab arendaja Arc System Works, kes vastutab Guilty Gear’i eest, ja tema lahingud on kuni 3v3. See mäng ilmub 2018. aasta alguses.

Must kõrb (ainult konsoolil Xbox One)

Black Desert on Jaapani MMORPG, mis ilmus 2014. aastal PC-le ja millele on viimasel ajal pööratud palju tähelepanu. NĂĽĂĽd jõuab mäng konsoolidele ainult Xbox One’ilt.

Viimane öö (Xbox One ja Windows 10)

Väga ilusa ja eheda välimusega peaks kĂĽberpunki-järgne teema domineerima indie The Last Night’is. Käivitamine on kavandatud 2018. aastaks.

Artful Escape (Xbox One ja Windows 10)

Väga segase treileriga, mida me peenelt kontseptuaalseks nimetame, näib, et The Artful Escape on muusikaline mäng ja kaugus märkast.

Veenikood

Code Vein on Bandai Namco uus mäng. Ta sai uue treileri E3 2017. See mäng peaks olema segu Dark Soulsist ja God Eaterist ning see saabub 2018. aastal.

Varaste meri (Xbox One ja Windows 10)

Kauaoodatud Rare Game sai E3 2017. aastal väga selge ja naljaka video. Käivitamine toimub 2018. aasta alguses.

Tacoma (Xbox One ja Windows 10)

Tacoma kuulutati välja väga kummalises treileris, kuid eelmüügi algus ja väljaandmise kuupäev 2. august.

Superõnne lugu (Xbox One ja Windows 10)

Microsoft soovib oma mänguliini mitmekesistada ja selleks on siin Super Lucky lugu. Mäng saab olema 3D-platvorm, lapseliku ja karismaatilise välimusega. Käivitamine on kavandatud 17. novembril.

Cuphead (Xbox One ja Windows 10)

Oleme näinud suvalist Cupheadit, mida soovite Palju, sest meil on täpsem väljaandmise kuupäev ja seekord viivitamatult: 29. september. Ettetellimused on saadaval Windowsi poes.

Crackdown 3 (Xbox One ja Windows 10)

Kas soovite teha suure teadaande? Kasutage Terry meeskondi Chrisi isaja kõik läks paremini. Isegi ilma selle abita oleks Crackdown 3 muljetavaldav. Mäng on veel üks mäng, mis ilmutati aastaid tagasi ja versioon on lõpuks käes, välja kuulutatud 7. novembriks.

Nagu ikka, hädavajalikud programmid [email protected], mis on abiks India mängude arendamisel, sai mitme väljaandega video, mis jõuab Xbox One lähikuudel.

Ashen (Xbox One ja Windows 10)

Mäng on avatud maailma RPG, mis on eksklusiivne ainult Microsoftile. Süžee peaks keskenduma pimeduse ohtudele. Mäng on kindlasti raskustes, nii et ärge laske end petta vähem karmi väljanägemisega.

Elu on kummaline: enne tormi

Nagu mõni päev tagasi teatati, on meil uus elu imelik. See uus mäng räägib peategelase loo 3 aastat enne esimest tiitlit. Esimesed kolm peatükki ilmuvad 31. augustil.

Kesk-Maa: sõja vari

Kui on mõni mäng, mis on viimasel ajal palju mängimist näidanud, on see Shadow of War. Microsofti konverentsil E3 2017 sai mäng rohkem üksikasju mängu kohta ja ajalugu. Käivitamine toimus 9. oktoobril.

Ori ja Will of Wisps (Xbox One ja Windows 10)

Mis puudutab laval otse mängitud klaveriheli, siis eelmise näidendi jätkuks kuulutati Ori ja Wisps Will. Kahjuks pole meil avaldamiskuupäeva.

Tagurpidi ühilduvus kohalike Xboxi ja 4K värskendustega

E3 2017: Microsofti konverentsi kokkuvõte - Xbox One X ja Project ScorpioCrimson Skies: High Road to Revenge on esimene Xbox klassik, mis ĂĽhildub Xbox One’iga.

Isegi kui viimased uudised ĂĽritavad öelda, kuidas tagasiulatuv ĂĽhilduvus oli alakasutatud funktsioon, on Microsoft endiselt pĂĽhendunud oma vanade mängude kogu parandamisele. NĂĽĂĽd on meil lisaks Xbox 360 mängudele mäng juba esimesest Xboxist, mis töötab Xbox One’is! Esimene ĂĽhilduv mäng originaalsel Xboxil oli Crimson Skies: High Road to Revenge.

Phil Spencer läks lavale uut uudist kuulutama. Lisaks siin juba mainitud mängudele (välja arvatud Cuphead) saavad kĂĽmned muud mängud värskendusi, et Xbox One X 4K võimsust paremini ära kasutada. The Witcher III, Resident Evil 6, Final Fantasy XV, Forza Horizon 3, Gears of War 4 … See saab olema väga suur arv mänge.

rahvushĂĽmn

Ettekande lõpetuseks demonstreeriti lõpuks hümni. Mäng sai eelmisel päeval EA Play lehel tiisri, lubades Microsofti konverentsil paremini vaadata. Vaadake videot, sest mäng on Xbox One X-l täiesti ilus. Selle taga on arendaja BioWare, mis vastutab Mass Effecti eest. See turule toomine toimub alles 2018. aastal.

Tegemist on Microsofti konverentsiga E3 2017, millel on suur vastutus Xbox One X väljakuulutamise eest. Näib, et ta on oma kodutöö nii paljude väljaannetega teinud. Enamik mänge ilmub hiljem sel aastal, samal ajal kui mõned on oodata 2018. aasta keskel. E3 2017 algab täna reaalselt ja lõpeb 15. 15. Mida arvate selle aasta esitlusest, eriti Microsofti poolt?