E3 2017: Myitopia demo on nüüd saadaval Nintendo 3DS-i ja muu jaoks

Myitopia JRPG demo on nüüd saadaval; Capcom teatas sellest ja ütles, et Monster Hunter XX ei ilmu läände

Nintendo üllatab sees E3 2017 ära peatu, sest sissetulevate mängijate jaoks 3DS e-pood nüüd saate demo Myitopia, Uus Nintendo JRPG koos populaarsega Miis! Mängu reklaamimise treiler köidab kindlasti tähelepanu, nii et kui saate seda proovida, on aeg käes.

E3 2017: Myitopia demo on nüüd saadaval Nintendo 3DS-i ja muu jaoks

Parim on see, et kui teile meeldib demo ja plaanite mängu ilmumisel välja osta, kantakse kõik salvestatud andmed täisversiooni. See taktika on Nintendo välja antud demodes väga levinud, meelitades edukalt paljusid potentsiaalseid ostjaid, kes kardavad demole liiga palju aega kulutada ja millel pole lõplikus versioonis sisu.

Koletisejahi probleem

Capcomilt tuli kummaline uudis Koletiskütt XX, seeria viimane sissekanne, mis jõudis Nintendo konsooli. Seda uut mängu ei eeldata läänes ilmumist. Isegi nende takistuste korral pole mängijatel probleeme selle uue koletiste jahipidamise seiklusega Nintendo Switch pole piirkonna võtit, nagu eelmistel Big N konsoolidel.

E3 2017: Myitopia demo on nüüd saadaval Nintendo 3DS-i ja muu jaoks

Capcomi otsus tuli ootamatult, arvestades Monster Hunteri sarja populaarsust läänes ja seda Monster Hunter: maailm välja kuulutatud PS4. Ettevõte pole veel öelnud, kas 3DS-i jaoks mõeldud Monster Hunter XX versiooni ei avaldata ka läänes, sest sellisel juhul võivad 3DS-i omanikud mängu mängides tekkida probleeme.

Kas Capcom surmab Nintendo Monster Hunteri seeriaga ja plaanib tuua Sony konsoolidele tõelise frantsiisi või soovivad nad frantsiisi lihtsalt üle vaadata kogemustega, mida nad tahavad koos Monster Hunter: Worldiga luua? Kahjuks on see vastus, mille näitab ainult aeg (või sel juhul Capcomi otsene avaldus).