E3 2017: vaadake, kuidas Nintendo esitlus läks

Nintendo rääkis parimatest ettekannetest umbes E3 2017-st, Switchi uudistest ja esitas Super Mario Odyssey üksikasjad

E3 2017: vaadake, kuidas Nintendo esitlus läks

SEE Nintendo ĂĽllatage kõiki sel teisipäeval (13) oma täieliku esitlusega uudised ja ĂĽllatus. Ettevõte suutis meie ootused kõrgemale tõsta väga kõrge – Eriti pärast konverentsi “Soe” teistelt hiiglastelt nagu Microsoft ja Sony. Heidame pilgu väljakuulutatud mängude täpsematele ĂĽksikasjadele ja meid ka esitletakse ootamatu pealkiri, mis näitab, et Nintendo Switch on siin, et jääda.

Xenoblade’i kroonikad 2

Selle ettekande esimene video on pĂĽhendatud Xenoblade’i kroonikad 2, JRPG on eksklusiivne ainult Nintendo Switchile ja lubab uputada mängijaid huvitavasse universumisse. See vabastatakse 2017. aasta lõpp.

Kirbyst 25 aastat

Tähistades Kirbyst 25 aastatKena väike roosa pall võitis ka Switchi mängu – mis peaks vabastama keskelt 2018. Pealkirjad on platvormistiilis ning nii armsad ja lõbusad, kui võite arvata.

Uus Pokemon on teel

E3 2017: vaadake, kuidas Nintendo esitlus läks

Lõpuks, kuulujutute vaigistamiseks ja paljude mängijate rõõmustamiseks, režissöör Pokemoni ettevõteNäis Tsunekazu Ishihara paljastavat, et see on uus Switchi arendamisel on Pokemoni RPG frantsiis. Sellegipoolest peame ärevust taluma: Nintendo teatab, et selle ettevalmistamine võtab veel vähemalt aasta.

Metroid Prime 4

Ettekande teine ​​tipphetk on muidugi teadaanded Metroid Prime 4. Spetsiaalne pearahakĂĽttide sari Samus, Olles määramata vaheajal – isegi nõrga stardiga Metroidi peaföderatsiooni väed. Seda pealkirja arendatakse Nintendo Switchi eksklusiivsena ja see lubab sarjale võidukat tulu.

Yoshi Nintendo Switchi jaoks

Hakka dinosauruse Mario ustavaks sõbraks Yoshi võidab peategelasena teisi mänge. Tiitlid ilmuvad Switchile ja erinevalt Yoshi villane maailm (Wii U / 3DS), kus kõik on villast, on see seiklus sarnane Paper Mario’le, kuid mitte vähem ilus.

Metsik laienev hingamine

Nintendo paneb selle seikluse meelde jätma Link ei lõpe Metsiku hingamine ja paljastada selle kohta rohkem üksikasju kaks laienduspaketti mänge, mis on saadaval hiljem sel aastal.

E3 2017: vaadake, kuidas Nintendo esitlus läks

Peale selle uus eksklusiivne amiibo Selgusid Hyrule Champions, mis ĂĽhildub teise pealkirjaga DLC-ga Meistri ballaad.

RaketiliigaSwitchi jaoks kuulutati välja ka teine ​​lõbus, üliedukas tiitel muudel platvormidel. See on saadaval 2017. aasta lõpus ja sellel on eksklusiivsed Nintendo esemed sõidukite kohandamiseks.

Super Mario OdĂĽsseia

Ettekande üks tipphetki on Super Mario Odüsseia, mis võitis detailirikkama haagise ja avaldas oktoobri väljaandmiskuupäeva, on eksklusiivne ainult Nintendo Switchile. See mäng tõotab olla fantastiline, sest kes ei tahaks Mariost T-Rexi teha?

Viimane üllatus oli sarja järjekordse mängu väljakuulutamine Metroid. Seekord uusversioon Metroid II ilmub Nintendo 3DS-i jaoks. Mäng on ilus ja lubab nalja koos nostalgia ja uudistega. Metroid: Samus naaseb on saadaval 15. septembril.