E3 2018: Microsofti konverentsi kokkuvõte ja esitletud kõik mängud

Tutvuge kõigi väljakuulutatud 50 mängu treilerite ja uudistega, millest 18 on eksklusiivsed ainult Xbox One ja Windows 10 jaoks

Vastavalt Microsoft kuni E3 2018, ütlesid nad, et see on suurim konverents, mida ettevõte kunagi korraldanud on. Tundub, et see on klišee, kuid Microsoft peksis ennast tõepoolest. Kui eelmisel aastal oli laval 44 mängu, siis täna Esitatud 50 vastet, 18 eksklusiivset Xbox One jaoks. Peale oodatud tiitli on meil ka ootamatuid üllatusi, näiteks mitu anime koondav võitlusmäng Jump Force.

Halo Infinite (Xbox One ja Windows 10)

Konverentsi esimestel minutitel mängis Microsoft juba meie ekraanidel tere. Halo Infinite on järgmine mäng frantsiisis. Arendajateks on 343 tööstust. Ainus teave on see, et see debüteerib uue graafikamootori nimega Slipspace Engine.

Ori ja Will of Wisps (Xbox One ja Windows 10)

Ori’i uued seiklused on plaanis avaldada 2019. aastal. Microsoft näitab esimest treilerit, mis keskendub laval mängimisele.

Sekiro: Varjud surevad kaks korda

Jaapani turuosa saamiseks püüab Microsoft alati tuua kolmanda osapoole J-RPG-d. See on Sekiro, Souli stiilis võitlusmäng. Selle mängu loob From Software ja avaldab Activision. Xbox One, PS4 ja PC jaoks peaks levitamine toimuma 2019. aastal.

Langus 76

Fallout 76 kuulutati välja paar nädalat tagasi vaid väikese teaseriga. Microsoft Bethesda partnerid kasutavad antud hetke ära, et ainult esimesed mängupildid kuvada. Fallout 76 on neljakordne kui Fallout 4 ja see toimub millalgi enne kõiki mänge. Tellimusi saab teha alates 15. kuupäevast.

Kapten Vaim

Samas universumis, kus elu on kummaline, räägib kapten Vaim lapse loo. Poiss kaotas ema ja elab isa juures, kellel on alkoholiprobleem. Ka poisil polnud kooli vastu. Kuid teie suurim rõõm on kodus superkangelast mängida. Esimene osa ilmub 26. juunil tasuta.

Crackdown 3 (Xbox One ja Windows 10)

Alates 2014. aastast pooleli olnud mäng on taas saanud väljaandmise kuupäeva: veebruar 2019. Uues treileris näeme pöörast mängimist Terry Crewsi (või Chrisi isa Juliusega).

NieR: Automaatid – jumala väljaandeks saamine

NieR: Automata, ĂĽks JRPG-dest, mis mängis 2017. aastal PlayStation 4-l, on tulemas Xbox One’i. Microsoft Console saab uue väljaande Jumalaks saamine. Xboxi aasta soodustuse saamiseks on laiendusele varajane juurdepääs 3C3C1D119440927. Mäng käivitatakse Microsoft Store’is 26. juunil.

Metroo väljaränne

Metro: Exodus on välja kuulutatud E3 2017 koos Microsofti juures. Uues treileris näeme väikest lugu ja kurbi uudiseid, et mäng lükati edasi 22.02.2019.

Kuningriigi sĂĽdamed 3

Esimest korda Xboxi kaudu sai Kingdom Hearts 3 filmist Frozen uue kuninganna Elsa välimusega treileri.

Varaste uue mere laiendamine (Xbox One ja Windows 10)

4 miljoni mängija ja 1,5 miljoni sõlmitud sõprussidemega oli Sea of ​​Thieves peamine Xboxi eksklusiiv, mis ilmus 2018. aastal. Mängude “välja suremise” vältimiseks on Rare lubanud kahte uut laiendust: Cursed Sails (juulis) ja HĂĽljatud. Kaldad (septembris).

Battlefield V koos ettetellimistega

Eelmisel päeval EA eetris olnud Battlefield V-l oli hetk Microsofti laval. Loo jupp on tähistatud teatega, et nüüd on saadaval eeltellimused.

Forza Horizon 4 (Xbox One ja Windows 10)

Nagu arvata oli, on Forza Horizon 4 välja kuulutatud ja see toimub Suurbritannias. See mäng astub frantsiisikoostöös sammu edasi. Forza Horizon 4 abil saavad inimesed mängida samaaegselt samas maailmas, nagu filmis The Crew (kuid tundub, et mitte avalikul seansil). Mängus on ka nelja hooaja dünaamiline erinevus, mis muudab kogu stsenaariumi ja mängimist. Käivitamine toimub 2. oktoobril.

Viis uut meeskonda Microsoft Studioselt

Pärast väljakuulutamist ilmus Phil Spencer uuesti konverentsile, et öelda, kuidas ta saab aru, et avalikkusele meeldivad kodused (s.t. eksklusiivsed) tiitlid. Sellega paljastati investeering ainuüksi loomiseks, viie uue meeskonna kaudu Microsoft Studios meeskonnas.

Microsoft ostis ametlikult Playground Games (Forza Horizon), aga ka Undead Studios (Dacay osariik 2), Ninja teooria (Hellblade: Senua ohver) ja Sundmängud (We Happy Few). Ettevõte loob Santa Monicas ka uue arendaja nimega Initiative ning seda juhib endine Crystal Dynamics Darrell Gallagher.

Oleme natuke õnnelikud

Kasutades sundmängude mainimist, täideti ekraan We Happy Fewi treileriga. See video on keskendunud mängu loole.

PUBG News (Xbox One ja PC)

PlayerUnknownsi lahinguväljade fenomenil on Microsofti E3-l välja kuulutatud uudised. Tuleb kaks uut kaarti, ĂĽks temaatiline talveks. Lisaks uuele mängureĹľiimile ka rivaalile Fortnite. Ilmselt peaks PUBG jääma konsoolidel ainult Xbox One’ile.

Talper of Vesperia: Lõplik väljaanne

Tales of Vesperia käivitati 2008. aastal Xbox 360 ja PlayStation 3 (2009) jaoks. Lõplikus väljaandes jõuab remasterdatud mäng Xbox One, PS4, Switchi ja PC-le. Käivitamine on kavandatud talveks põhjapoolkeral.

2. jagu

Paar nädalat tagasi Ubisofti poolt välja kuulutatud mäng võitis Microsofti laval oma esimese täieliku treileri- ja mänguvaate. Nüüd on võimalik beetaversioonile registreeruda. See mäng ilmub 2019. aasta alguses.

Mis on uut Xbox Game Passis

Tundub, et Xbox Game Pass hakkab piirduma pelgalt mänguga, see toob ka parema jõudluse. Selgus, et juuni värskenduses toetavad Game Pass-mängud “Faststarti”. Selle uudsuse pakub masinõpe ja see võimaldab mängudel alustada kuni kaks korda kiiremini.

Hea uudis on see, et mõned kolmanda osapoole mängud jõuavad Game Pass’i teeki käivitamise päeval, näiteks Ashen. Lisaks tellitakse alates tänasest Division, Elder Scrolls Online ja Fallout 4; Tere: Head Masters kollektsioon tuleb selle aasta lõpus.

Nagu alati, on Microsoft võtnud aega, et eelseisvat mängu Xboxile tutvustada oma indie kiirendiprogrammist [email protected]

Tomb Raideri vari

Aasta üks oodatumaid mänge on Shadow of the Tomb Raideril uus treiler. Video näitab natuke mängu kampaaniat. Käivitamine on kavandatud 14. septembril.

Seansid (Xbox One ja Windows 10)

Rula stseen ekraanil. Kõik lootsid, et see võib olla Skate 4, aga ei. Mängu nimi on Sessionid, kuid see võib rahuldada publikut, kes ootab rula tiitlit.

Must kõrb

Must kõrb kuulutati välja eelmisel aastal Xbox One jaoks, kuid pole veel välja antud. E3 ajal on Xbox One eksklusiivne beetaversioon plaanitud toimuma 2018. aasta teisel poolel. PlayStation 4 peaks ka mänge aktsepteerima, kuid meil pole selle kohta rohkem uudiseid.

Kurat võib nutta 5

Devil May Cry on klassikaline häkkimine ja kaldkriips. Viimane kohtumine ei tulnud aga fännide poolt hästi vastu. See oli uusversioon (DmC – 2013), kus esines isegi hoopis teistsugune Dante. Capcom on tagasi ja toob välja tänase Devil May Cry 5 koos vana Dantega. Oodatakse eeldatavasti 2019. aasta kevadeks (põhjapoolkeral).

Cupheadi laiendus (Xbox One ja PC)

Cuphead aktsepteerib laiendusi naistegelaste, uute ülemuste ja muude väljakutsetega.

Tuunika (Xbox One ja Windows 10)

See näeb välja nagu armas eraldiseisev mäng, kuid varsti osutub see enamaks. Tuunikul on olnud selge mõju The Legend of Zelda pärandile.

Jõuhüpe

Bandai Namco näitab esimest korda hilja ühe ambitsioonikama võitlusmängu. See toob kokku mitu anime tegelast: Naruto, One Piece, Dragon Ball ja isegi Death Note.

Surev valgus 2

Dying Light on tagasi järjepidevamas ja väljakutsuvamas versioonis. Mis iganes valik teil mängus on, võib see kõike muuta. Erinevaid teid on üle 100! Hommikul peate tegelema autoritaarsusega, mis inimeste seas kasvab, öösel on väljakutsed zombid. E3 2018-l on esitlushaagis ja ka muud videod koos mängimisega.

4. põhjus

Square Enixi kõige hävitavam (otseses mõttes) frantsiis on kuulutanud välja järje, on Just Cause 4. Mäng saabub 4. detsembril.

POP Gears! (Android ja iOS)

3 Gears of War kuulutati välja E3 2018. Esimene on Funkosega mobiilimäng Gears of War Pop.

Gears of War: Tatics (Xbox One ja Windows 10)

Sellest teatati ilma treilerita, ainult koalitsiooni liikmete rääkimise ajal. Mäng peaks olema nagu XCOM.

Gears of War 5 (Xbox One ja Windows 10)

Gears of War 4 ilmumisest on möödunud vaid kaks aastat, kuid mäng köidab publikut, eriti uute tegelaste jaoks. Gears of War 5 panus on Phoenixi perekonnast ja sõjalisest keskkonnast välja murda. Seetõttu on peategelane Kait Diaz. Pärast oma rahva hävitamist Gears 4-s asub ta üksinda dramaatilisele teekonnale. Seda mängu on oodata 2019. aastal.

Battletoads (Xbox One ja Windows 10)

Battletodsi viimane mäng oli 1994. Sellest ajast alates on Rare seeria välja antud. Kahe aastakümne pärast taaselustab Microsoft sarja. Sellest saab 4K mäng 2.D-s, kus osaleb kuni 3 mängijat. Käivitamine peab toimuma 2019. aastal.

Microsoft panustab mängude voogesituse peale

Enne konverentsi lõppu teatas Microsoft, et toob Xboxi mängukogemuse kõigile platvormidele, näiteks nutitelefonidele. See on arendamisel olev projekt, kuid Microsoftil on palju potentsiaali. Sony ja Nvidia oma voogedastusteenus on olemas, kuid Microsoftile kuulub Azure pilv (mille serverid on Brasiilias). Tõeliseks takistuseks on siiski Interneti kvaliteet.

KĂĽberpunk 2077

Stiilselt viimistletud Cyberpunk 2077 saab oma esimese treileri 5 aasta jooksul.

Milline teade meeldis teile Microsofti konverentsil E3 2018 kõige rohkem? Kommenteeri allpool!