E3 2019: kuidas ja kus messi suurimal konverentsil osaleda

Millal ja kus osaleda konverentsidel, mida suured mänguettevõtted on fännidele ette valmistanud, saate teada E3 2019-st

Sama palju E3 2019 ametlikult alates teisipäevast, 11. juunist Los Angeleses korraldavad paljud ettevõtted mitu konverentsi, et tutvustada seal saadaolevaid mänge. Kõiki sündmusi kantakse üle Youtube või kanalite kaudu Tõmblema ettevõte. Kontrollige allpool nimekirja, milliseid ettevõtteid tarnitakse, samuti edastamise kuupäeva ja kellaaega.

E3 2019 – konverents

E3 2019 on maailma suurim mängumess, mis toimub 11., 12. ja 13. juunil Los Angeleses.E3 2019 on maailma suurim mängumess, mis toimub 11., 12. ja 13. juunil Los Angeleses

Eelkonverents, nagu seda nimetatakse, on ettevõtte kaubamärk, et tähistada maailma kuulsaima mängumängu algust, mis toimub Los Angeleses 11. ja 13. juuni vahel. Mitu ettevõtet naasis ja teised on otsustanud selle aasta üritusel mitte osaleda. Kuid nad lubavad alati suurepäraseid saateid ja erinevaid suurepäraseid mänge kogu publikule.

9. juuni – Xbox ja Bethesda

Microsofti konverentsil E3 2019 toimub palju uusi funktsioone ja eksklusiivseid mänge.Microsofti konverentsil E3 2019 toimub palju uusi funktsioone ja eksklusiivseid mänge.

SEE Microsoft teha väga selgeks, et konverents on käimas E3 2019 saab olema kõige huvitavam, eriti liinil Phil Spencer, Xboxi divisjoni juht, kuidas ettevõte saaks konkureerida Google Stadia. Lisaks on oodata mõningaid uusi funktsioone Xboxi, kaasa arvatud Sõja käik 5, Tere piiramatu ja võib-olla ka uue Fable. Seoses ettevõtte teenustega on võimalik, et uut teavet XCloudi projekt teatas. Mõned kuulujutud viitavad endiselt partnerlusele George RR Martin, vastutav Troonide mäng, et luua mänge koos From Software’iga, vastutab frantsiisi eest Hing, Vere kaudu leviv ja Sekiro: Varjud surevad kaks korda.

Konverents Xboxi juhtus kell 17 kl Microsoft peal Youtube.

Bethesda ei too teile palju uudiseid, kuid piisavalt palju, et lärmi tekitada.Bethesda ei too teile palju uudiseid, kuid piisavalt palju, et lärmi tekitada

SEE Bethesda eelmistel aastatel vigu teinud ja kõige suurem oli Langus 76. Ettevõte on siiski otsustanud keskenduda kõigele, mis on aasta jooksul toiminud. Betdda ei hakka Todd Howardi sõnul nii palju uudiseid esitama.

Howard kinnitas seda Vanem Kerige ja Täheväli ei osale sel aastal konverentsil, millele keskendutakse Igavene viimsepäev. Kuigi midagi ei mainitud, on konverentsil tõenäoliselt fookus Viha 2.

Konverents Bethesda juhtus kell 21.30 firmakanalis Youtube.

10. juuni – Ubisoft ja Square Enix

SEE Ubisoft on aega sarja järgmisest mängust rääkida Vaata koeri, helistas Väed. Mäng lekkis lõpuks enne E3 2019 ja ettevõte otsustas oma Twitteris kinnitada. Ettevõttelt oodatakse ka lisateavet Beyond Good and Evil 2 kohta. Kasutajate arvustusi kuulates ja neile vastates otsustas ettevõte, et Asssassin’s Creedist pole sel aastal mingeid uudiseid, kuna Ubisoft on kinnitanud, et nad kommenteerivad frantsiisi uuesti alles aastal 2020. .

Konverents Ubisoft juhtus kell 17 ettevõtte kanalil Youtube.

Square Enixilt on oodata suuri uudiseid nagu Avengers ja Final Fantasy VII.Square Enixilt on oodata suuri uudiseid nagu Avengers ja Final Fantasy VII.

Suuri uudiseid pole oodata Square Enix tänavu E3 2019-l, kui ettevõte arendas mängu seiklus Alates Marvel Avengers. Final Fantasy frantsiisi fännide jaoks on kõik silmad suunatud rohkemale teabele Final Fantasy VII uusversiooni kohta, mis kindlasti silma paistab.

Konverents Square Enix juhtus kell 22 firmakanalis Youtube.

11. juuni – Nintendo Direct

E3 2019: kuidas ja kus messi suurimal konverentsil osaleda

Nagu kombeks, Nintendo Te ei pea ise konverentsi. Selle asemel kasutab ettevõte teie kontot Youtube saatma Nintendo Direct, nagu ta on juba mitu aastat teinud, et oma uudiseid Internetist saada E3 2019. Ettevõtted saavad keskenduda uutele Pokemoni mõõk ja kilp, sees Pokemoni hüpe ja teiste tuttavate pealkirjadega, näiteks Mansion Luigi 3, Metroid Prime 4, Animal Crossing, Bayonetta 3 ja The Legend of Zelda: Link Resurrection.

Konverents Nintendo juhtus kell 13 firmakanalis Youtube.

Kas olete konverentsist põnevil? Jäta oma arvamus allpool toodud kommentaaridesse.