E3 2019 – millal ja kuidas minna otsekonverentsile

Juba järgmisel laupäeval, 8. päeval algavad tegevused E3 2019 paiku, mis ametlikult algab 11. juunil, kusjuures suuremad kirjastajad korraldavad lähikuudel oma uudistega seotud konverentse. Saadet kantakse otseĂĽlekandena kas YouTube’i või Twitchi kaudu, mida saate vaadata, isegi kui peate arvestama Ameerika Ăśhendriikide Los Angelese kaheksatunnise ajavööndiga, mis tähendab, et mõned jäävad Portugalis hiljaks. Pange siiski tähele, et Sony ei ole esimest korda selle ĂĽrituse 25 aasta jooksul ära olnud. Loetletud ajad vastavad Lissaboni ajale.

Esimene kirjastaja, kes uudise avaldas, on Electronic Arts, laupäeval, 8. juunil kell 17:15 EA Play jaoks. Ăśritust juhib Star Wars Jedi: Fallen Order, mida näidatakse esimest korda. Mängul on tugev narratiivne aspekt, mis ĂĽmbritseb tuntud ulme universumit, ja selle produtseerib Respawn Entertainment, stuudio Apex Legends, mis on ka ĂĽritusel kohal. EA keskendub ka Sims 4-le, Battlefield V-le, Madden NFL-ile ja FIFA 20-le. Saate voogesitussaateid vaadata YouTube’is või Twitchis.

PĂĽhapäeval, 9. juunil kl 9.00, Korraldab Microsoft oma tavapärase konverentsi, lubades E3 võita kavandatud teadete arvu järgi, ennekõike selleks, et asjad eelmisel aastal omandatud stuudiost välja mängida. Uuest Fableist on räägitud, kuid eeldatavasti on laval Gears of War 5 ja Halo Infinite. Loomulikult keskenduti tähelepanu järgmise Xboxi konsooli võimalikule esitlusele ja loomulikult ka voogesitusprojektile xCloud. Microsofti voogu saate vaadata YouTube’is, Twitchis ja Mixeris.

tek e3 2019 “data-title =” tek e3 2019 – E3 2019 – millal ja kuidas otsekonverentsidel osaleda – SAPO Tek “> tech e3 2019

Bethesda peab oma konverentsi ka pĂĽhapäeval, 9. juunil, ehkki Portugal saabub koidikul kell 1:00. Kirjastajate kataloog sisaldab DOOM Eternalit, kuid The Elder Crolls VI ja Starfieldi puhul võib olla ĂĽllatusi. Saateid saate vaadata Twitchis, YouTube’is, Twitteris, Mixeris ja Facebook Live’is.

Ja kui te ei ole pärast Bethesda konverentsi unine, võite vaadata aasta tagasi tähelepanu pööranud indie-pealkirjade väljaandmisele keskendunud kirjastust Revolver Digital. Sündmused on kavandatud 3:00 hommikul ja saab vaadata Twitchi ametlikul kanalil.

Esmaspäeval, 10. juunil saavad arvutisõbrad vaadata juba populaarset PC Gaming Show-d 18:00. Lubatakse, et kohal on mitu stuudiot, sealhulgas Rebellion, mis esitleb uusi mänge, ja teised, nagu Epic Games, Paradox Entertainment ja Perfect World Entertainment. Saateid saate vaadata Twitchis, YouTube’is ja Mixeris.

Ubisofti konverentsi oodatakse alati paljude ootustega ja ka see aasta pole erand, kuna oodatud tiitel on oluline. Kui Ghost Recon: Breakpoint on selgunud, viitavad kuulujutud Watch Dogs Legioni avamisele, mis on sarja kolmas tiitel, mis võiks anda mängijatele võimaluse võtta kontrolli linna kõigi tegelaste ĂĽle. Ootame ka uudiseid Beyond Good ja Evil 2 kohta, samuti uue Splinter Celli ja Assassin’s Creedi väljakuulutamist, mis väidetavalt viitab viikingite ajastu uuele etapile. Ubisofti konverentsil saate osaleda esmaspäeval, 10. juunil kell 9.00 oma Twitchi ja YouTube’i kanalil.

Ka esmaspäeval peab Square Enix konverentsi kell 2:00 hommikul ja kogu tähelepanu on suunatud oodatavale Avengersi mängule, millel võib olla kĂĽll ĂĽksikkampaania, kuid mida toetab neli mängijat koostöös. Final Fantasy VII uusversioon peaks olema eelmise aasta uusversioon ja loomulikult teie kataloogi uus RPG. Saate vaadata Twitchis ja YouTube’is.

tek e3 2019 “data-title =” tek e3 2019 – E3 2019 – millal ja kuidas otsekonverentsidel osaleda – SAPO Tek “> tech e3 2019

Lõpuks salvestas Nintendo E3 avamispäevaks, teisipäevaks, 11. kuupäevaks Direct, mis tavaliselt on pĂĽhendatud ĂĽritusele 17:00. Nintendo on tavaliselt joondamise osas ĂĽllatusekast ja arvestades, et Pokemoni mõõgal ja kilbil on päevad läbi õigus saada spetsiaalset otsetoetust, on seda väga raske ennustada. Uus Zelda legend? Mida uut on Metroid Prime 4-s? See on keeruline … saate seda vaadata tavalistes Twitchis ja YouTube’is.

Seevastu E3 avab uksed teisipäevast, 11. juunist reedeni, 14. juunini, kui osalejad saavad proovida kirjastuse ruumis saadaolevaid mänge.