E3 2019: uued Avengers ja Watch Dogs jagavad messil tähtsündmusi

Konverentsi E3 2019 teine ​​päev toob Ubisoftilt ja The Avengersilt kinodes palju uusi mänge otse konsoolidesse

Teisel päeval enne maailma suurima mängukonverentsi algust E3 2019, on aeg, et Ubisoft ja Square Enix esitleksid oma peamist uudsust digitaalse meelelahutuse maailmas. Allpool saate vaadata kõiki nende kahe ettevõtte esmaspäeval (6/10) esitatud peamisi paljastusi.

Ubisoft

Vaadake koerte leegionit

SEE Ubisoft alustab saadet seeria uusima sissekande ulatusliku mängulise esitlusega Vaata koeri: Vaadake koerte leegionit. Korruptiivsete ettevõtete ja valitsuste poolt Londonis loodud uues pealkirjas saavad mängijad kontrollida tervet vastupanuagentide meeskonda, alates tavalistest meestest ja naistest kuni vanade naisteni. Mängu parim omadus on see, et saate värvata ja mängida sõna otseses mõttes nagu inimesed, keda mängus näete. See mäng on saadaval aadressil 6. märts 2020.

Jumalad ja koletised

Assassin’s Creed Odyssey loomise taga olnud Ubisoft QuĂ©bec Jumalad ja koletised on ilusa multifilmide esteetikaga märul-seiklusmäng – parimas stiilis Breath of the Wild – kus võideldakse mĂĽtoloogiliste olendite vastu. See on „jutuvestuse seiklus unustatud kangelasest, kelle ĂĽlesanne on Kreeka jumalate päästmine”. See mäng on plaanis välja anda 25. veebruar 2020.

Uus UPlay + teenus

Järgige Microsofti jälgedes koos Xboxi mängupass, UPlay + maksab teile 15 dollarit kuus ja annab teile juurdepääsu enam kui 100 Ubisofti mängude raamatukogule ja kogu nende DLC-le. See hõlmab varajast juurdepääsu ja uusi väljalaskeid nagu Vaadake koerte leegionit. Teenus käivitatakse 3. september sel aastal ja 2020. aastal ühildub see täielikult Google Stadiaga.

Ubisoft kinnitas E3 2019-l, et UPlay on Stadiaga täielikult ühilduv pärast 2020. aastatUbisoft kinnitas E3 2019-l, et UPlay on Stadiaga täielikult ühilduv pärast 2020. aastat

Uus Rullimeister ja Rainbow Six

Haagiste ja mängude tootjate sõnul Rullimeister see on “oskusepõhine PVP meeskondlik spordimäng”. Ubisoft on teatanud, et saate alfa-eelseid demosid lähipäevil mängida PC-ga UPlay kaudu.

Kuid see pole lihtsalt lõbus mitmikmäng, mida ettevõte teeb. Ubisofti esitlusel oli ka uus Vikerkaar kuus: karantiin, taktikaline kolme mängijaga vaenlaste vastane koostöömäng, mis käivitatakse 2020. aasta alguses. Selle mängu teema segab terrorit tegevusega!

Just Dance on tagasi!

Seeria uusim mäng, mis paneb kõik palju liikuma, Just Tants 2020, jõuab 2019. aastal Switchi, PlayStation 4, Xbox One, Stadia ja isegi Nintendo Wii juurde!

Assassin’s Creed Odyssey saab kaks uut reĹľiimi

Samuti teatas Ubisoft eelnäituse ajal mõnedest uudistest oma eelmise aasta ĂĽhe suurima hiti kohta, Assassins’s Creed Odyssey. Uus Loo looja on missioonide loomise reĹľiim, kus mängijad saavad oma missioone täita, sealhulgas dialoogi ja haruliinid, ning jagada teiste kasutajatega. See on avatud beetaversioon alates tänasest. Seda Avastusretk võimaldab teil uurida iidset Kreekat ilma, et teid vaenlased tabaksid, õppides kogu selle ajalugu.

Seiklusaeg Brawlhallas

Fännide joonistamine “Seikluse aeg” hea meelega kohtuks mänguniversumis Jake, Finn ja printsess Jujube mängitavate tegelastena Brawlhalla, lõbus võitluspealkiri mobiilseadmetele. Peale selle on mängus ka uutmoodi mäng “Buddy”, kus saab mängida kahe tegelasega korraga. Värskendus on täna saadaval; neid saab tasuta mängida kuni 25. juuni ja siis saab neist osa tasulisest sisust.

Square Enix

Final Fantasy 7 uusversioon

SEE Square Enix kui mänguarendus on korralikult lõpule viidud, võib mäng ilmuda kahel Blu-ray plaadil. Esimene album, mis ilmub 3. märtsil 2020, sisaldab Midgari osa, mida on laiendatud. Ettevõte kommenteeris ettekandes veidi, kuidas lahingusüsteem töötab, koos mängu mänguga haagisega, mis näitab, et see klassikaline JRPG jääb ilusamaks ja huvitavamaks kui kunagi varem.

Romantiline 3. saaga ja Saaga: Scarlet Grace

Klassikaline RPG Super Nintendo romanss on kena uusversiooni tegemine originaalse pikslikunstiga. Varsti jõuab see PS4, Vita, Switchi, PC, Xbox One, iOS ja Android juurde.

Lisaks ilmus Square Enixi viimane saaga RPG-sarja väljaanne Scarlet Grace eelmisel aastal Jaapanis PS Vita kaudu, kuid suundub nüüd Switchi, PS4, Steami, iOS-i ja Androidiga läände.

Autsaiderid

Mäng, kus see tegelane saab lennata, peaks saabuma 2020. aasta esimese poole lõpus. Mäng on ĂĽhistööga tulistamismäng, mis on mõeldud 1–3 mängijale, alates Gears of War: Judgmenti loojatest. Square Enix nimetab seda “rännakuks pimedas ja meeleheitel ulmeilmas salapärase signaaliallika otsimisel”.

Oninaki ja Final Fantasy 8 Remastered

Uusimad mängud Tokyo RPG-tehas, I Am Setsuna ja Lost Sphear loojad, on saadaval 22. augustil. Lisaks võidab veel ĂĽks Final Fantasy seeria mäng Final Fantasy 8 remasterdatud versiooni, mis jõuab PS4-le, Switchile, Xbox One’ile ja PC-le hiljem sel aastal!

Kättemaksjad E3 2019-l

Muidugi on see tänaõhtuse etenduse kõige oodatum teadaanne! Meeletu mäng näitab, et uues Avengersi mängus saab mängida viie tegelasega: Captain America, Thor, Hulk, Black Widow ja Iron Man. Kuid nad ei näe filmis välja nagu näitlejad, peale selle, et neil on ainulaadne lugu.

Troy Baker (Joel, The Last of Us) ja Nolan North (Nathan Drake, sarjast Uncharted), mängides vastavalt Bruce Bannerit ja Tony Starki. Square Enix ĂĽtles, et see vabastab mängu sisu mõneks aastaks ja sellel on neli mängijat võrgus ning kõik mängu lisatud uued tähemärgid ja kaardid on tasuta. Lisaks ei ole olemas “juhuslikku rĂĽĂĽstamise kasti või võidu maksmise stsenaariumi”. See mäng on plaanis välja anda 15. mai 2020 Xbox One, PlayStation 4, PC, Stadia jaoks.

Kontrollige kindlasti kõiki pakutavaid uudiseid Microsoft, Bethesda ja Taastama konverentsi esimesel päeval enne seda E3 2019!