contador gratis Saltar al contenido

E3 organisatsioon saab täna teatada maailma suurima videomängunädala – Computers – tühistamisest

E3 organisatsioon saab täna teatada maailma suurima videomängunädala - Computers - tühistamisest

Koronaviiruse puhangute tõttu on mitu konventsiooni kogu maailmas tühistatud või edasi lükatud. Pärast mobiilimaailma kongressi tühistamist, mänguarendajate konverents, Facebook F8, Google I / O; E3, ühe maailma suurima videomängushow, saab samal põhjusel tühistada.

Koronaviiruse puhang on sündmuse kulminatsioon, mille toimumine on olnud keeruline, eeldades samasuguseid ootusi nagu eelmistel aastatel. Sony on teist aastat järjest oma puudumist kinnitanud ning Geoff Keighley, kes on üks tööstuse olulisemaid tegelasi, Game Awards võõrustaja on loominguliste erinevuste tõttu ukse kinni löönud oma tavapärase kaasamise tõttu. Eelmisel nädalal lahkus ürituse loovjuht ka meelelahutustarkvara ühingust (ESA).

Bloomberg esitas teavet, et otsene hirm viiruse ees sundis organisatsiooni tavaliselt juunis aset leidvaid sündmusi tühistama ja püüab uurida selle aasta väljaande veebivõimalusi. Selle aasta väljaandes on saadaval uus Microsofti konsool Xbox Series X ja muidugi sadade uute videomängude avamine.

ESA pole ametlikult kommenteerinud, kuid sai seda täna pärastlõunal teha, nagu teatatud, kuid kirjastajad on reageerinud, näiteks Devolver Digital, kes kirjutab kõigi Twitteri kontodel, et tühistada lennud ja hotellid E3 jaoks. Sel nädalal tühistati ka Texase Austinis filmi-, muusika- ja multimeediumifestivali South by Southwest väljaanne.

Erinevate sündmuste tühistamine ettevaatusabinõuna on vastuolus märtsi lõpus So Fransiscos toimunud RSA küberturvalisuse konverentsi korraldamisega. Organisatsiooni pressiteate kohaselt diagnoositi kahel osalisel Covid-19 positiivne diagnoos. Need inimesed on California küberturbeettevõtte Exabeami töötajad. Ettevõte äratas näituse ajal putka külastanud inimeste tähelepanu, et viia läbi vajalikud jälgimistoimingud.