EA on lõpuks kohandanud mängu Scrabble Brasiilia portugali jaoks

Scrabble portugali keeles

Pärast seda aega otsustas Electronic Arts kohandada Ameerika klassikat meie keelega. Viimases värskenduses mängud Rabelemine saada tuge Brasiilia portugali keelele.

Scrabble (Brasiilias tuntud kui Ristsõna) on lauamäng, kus kaks, kolm või neli mängijat üritavad punkte luua, moodustades omavahel seotud sõnu, kasutades kivikesi tähtedega, kuhu nad mõlemad kuuluvad.

Saate mängida kuni kolme teise vastasega, kelleks võivad olla päris inimesed või arvutid. Need tõelised inimesed võivad olla teie, teie Facebooki sõprade või koduvõrguga samas ruumis.

Rabelemine

Rabelemine

Rabelemine

Kõige keerulisem on see, et rakenduste andmebaasis on sõnu, millest paljud meist pole kunagi kuulnud või mis ei tundu olevat portugali keeles, sest neid ei kasutata eriti palju. Selle hõlbustamiseks on rakendusel võimalus uurida, kas konkreetne sõna on portugali keeles kehtiv või mitte.

Sõnastik

Rabelemine

Kui eelistate mängida muus keeles, mida räägite, võimaldab see rakendus valida sõnastikke inglise, prantsuse, hispaania, itaalia ja saksa keeles.

Rabelemine

Igal tähel on mitu punkti, kusjuures täishäälik on kaashäälikust väiksem (näiteks X on palju väärt). Tahvlil on värvilised ruudud, mis kahekordistavad tähe või sõna punktide arvu, sõltuvalt värvist. Iga vooru lõpus näitab virtuaalne õpetaja, kuidas saate oma olemasolevate tähtedega rohkem punkte saada. Vihaseks teeb see, kui ta näitab sulle sõna, mida sa ei tea.

Pascoale

Rabelemine

SEE Rabelemine on iPhone’i ja iPadi jaoks eraldi versioonid ning see pakub rõõmu kogu perele. Muidugi on see mõeldud neile, kellele see mänguĹľanr meeldib. ?

KIRJUTATAV

GESEL iPadile