BLOG

EBANX Jälgi uut rakendust kodumaiste või välismaiste tellimuste jälgimiseks | Tootlikkus

EBANXi tellimuste jälgimise rakendus EBANX Track on iPhone'il (iOS) ja Androidil allalaadimiseks saadaval sel reedel (14). See rakendus tutvustab nutitelefonide jälgimiskoha liidest, mis järgib tuntud e-kaubanduse portaalides, näiteks AliExpress, Gearbest ja Banggood, tehtud riiklikke ja rahvusvahelisi tellimusi. Ressursside hulgas on teatiste saatmine iga tellimuste liikumise kohta, tollilõivude sissenõudmise teatis ja siltide kasutamine jälitatud tellimuste haldamiseks.

Kuidas jälgida objekte või tellimusi postkontori veebisaidi kaudu

Uus rakendus tellimuste jälgimiseks hoiatab paketi Fotod: Divulgao / EBANX liikumistUus rakendus tellimuste jälgimiseks hoiatab paketi Fotod: Divulgao / EBANX liikumist

Uus rakendus tellimuste jälgimiseks hoiatab paketi Fotod: Divulgao / EBANX liikumist

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Varasemad EBANX Tracki teenused on saadaval ainult veebiaadresside kaudu (track.ebanx.com). Rakendus saabub täna App Store'i ja Play poodi tasuta allalaadimiste ja mitmesuguste funktsioonidega. Rakendusega tellimuste jälgimiseks sisestage lihtsalt veebikoodi või müüja poolt teavitatud jälgimiskood. See rakendus võtab vastu rahvusvahelisi ja riiklikke tellimusi ning pakub teavet tellimisliinide kohta isegi piiriüleselt.

EBANX Tracki funktsioonide hulgas on võimalik korraga jälgida rohkem kui ühte paketti ja eristada seda muudetavatest etikettidest. See rakendus võimaldab teil saata oma mobiiltelefonile teatisi, et meelde tuletada reaalajas tellimuste liikumist, lisaks teavitades teid, kui tollimaksuga kaasnevad tasud. Sel juhul on EBANX Trackil võimalus lülituda postkontori maksete lehele.

Fotode käsitlemise teatis: Divulgao / EBANXFotode käsitlemise teatis: Divulgao / EBANX

Fotode käsitlemise teatis: Divulgao / EBANX

EBANXi lõppkasutajate tootedirektori Ariel Patschiki sõnul võib tellimuste pidev jälgimine takistada nende tühistamist: "EBANX Tracki abil saavad ostjad teada kogu tellimuste marsruudi kogu maailmas. See vähendab märkimisväärselt selle tellimuse ärevust. Lisaks tühistamise või vähendamise võimalusele vähendab see ka protsessi. ostu tagastamine. "

Kas mobiil ei pääse mõnele veebisaidile juurde, kui on ühendatud WiFi-ga? Võtke oma küsimus TechTudo foorumis.

Odavaim viis mobiiltelefoni ostmiseks võrdluses

Odavaim viis mobiiltelefoni ostmiseks võrdluses

Seonduvad postitused

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH