eBay suurendas müüki pärast tehisintellekti tööriistade tutvustamist platvormile

Massachusettsi tehnoloogiainstituudi (MIT) ja Peterburi Washingtoni ülikooli majandusteadlaste hiljutine uuring Louis juhib tähelepanu sellele, et tehisintellekti tööriistad võivad aidata suurendada rahvusvahelist kaubandust, sest need aitavad müügimeestel edukalt keelebarjääridest üle saada.

EBayst saadud andmete põhjal võrdlesid teadlased Ameerika Ühendriikide ja hispaaniakeelsete Ladina-Ameerika riikide müüki enne ja pärast e-kaubanduse platvormide kasutuselevõttu tehisintellektil põhinevatel tõlkevahenditel.

Kuni 2014. aastani pakkus eBay oma kasutajatele automaatseid tõlkeid, kuid tehisintellekti kasutamine on teenuse kvaliteeti oluliselt parandanud. Uut tööriista saab praktiliselt rakendada loendi pealkirjades ja otsingupäringutes.

Saadud andmeid analüüsides jõudsid teadlased järeldusele, et parem tõlge toob kaasa suurema müügi. Pärast tehisintellekti tööriistade kasutuselevõttu kasvas eksport Ameerika Ühendriikidest uuritud riikidesse 10,9%. Tuleb märkida, et selles uuringus võtsid teadlased arvesse muid tegureid, mis võivad tulemusi mõjutada, näiteks investeeringud turundusse või loendi kestus.

tek ebay eksport “data-title =” tek ebay eksport – eBay suurendab mĂĽĂĽki pärast tehisintellekti tööriistade tutvustamist platvormil – SAPO Tech “> tek ebay eksport

Lisaks mõjule Ladina-Ameerika riikidele järeldatakse selles uuringus, et suureneb ka eksport vene, itaalia ja prantsuse keelt kõnelevatesse riikidesse, kus tehakse ka tehisintellekti tõlkeid. Teadlased leiavad isegi, et seda tĂĽĂĽpi tööriista kasutuselevõtt võib vähendada kahe riigi vahelist kaugust kuni 26%, järeldades, et need “muudavad eBay maailma märkimisväärselt ĂĽhendatumaks”.