Eddy Cue liitub meediale pühendatud valitsusvälise organisatsiooni juhatusega

Ja siin oleme tagasi, saabudes rohkem Cupertinost saabujaid! Noh … omamoodi, nagu näeme allpool.

Eddy Cue

Lihtne ja lihtne: Apple’i Interneti-tarkvara ja -teenuste asepresident jääb sinna, kuhu ta kuulub. Erinevus on nĂĽĂĽd Eddy Cue omamoodi kogumisfunktsioon: ta määrati hiljuti direktorite nõukogusse Paley meediakeskus, mittetulundusĂĽhing, mis on pĂĽhendatud „meedia kultuurilise, loomingulise ja sotsiaalse tähtsuse ja selle mõju ĂĽhiskonnale tähistamisele“.

Eddy Cue

Valitsusväliste organisatsioonide juhatus koosneb täielikult Ameerika Ăśhendriikide suurettevõtete juhtidest, peamiselt meedia- ja meelelahutusvaldkondades – millest Cue on Apple TV + ja Apple Musicu juhtimisel ekspert.

Teised olulised juhatuse arvud hõlmavad Andrew Wilson, alates Electronic Arts, ja Alex Rodriguez, endine pesapallimängija ja A-Rod Corpi tegevjuht.

Rubén Caballero

Rääkisime siin eelmise aasta aprillis lahkuminekutest RubĂ©n Caballero, ĂĽks Apple’i juhtivatest juhtidest telekommunikatsioonis ja kes juhtis Cupertino 5G modemi väljatöötamist. Caballerol on juba uus professionaalne kodu: Inimene.

Neile, kes pole tehnikauudistega sammu pidanud, on humaanne algus kõige salapärasem asi Räniorus. Ettevõtte eesmärk on “luua järgmine paradigma inimeste ja arvutite vahel” – kuid pole veel täpsustanud, mida see tähendab või mis selle laboris tegelikult areneb. ?

SEE algusTuleb märkida, et selle lõid kaks endist Apple’i inseneri (Imran Chaudhri ja Bethani Bongiorno) ning see on palganud palju inimesi Cupertinost. Humane’is mängib Caballero tehnilist nõuandvat rolli – ĂĽkskõik mida ettevõte ka ei teeks. Tere, Skynet?

Jeff Risher

Lõpuks Apple’i veteran Jeff Risher hiljuti renditud Aira, ettevõte, mis on spetsialiseerunud traadita laadimisele – jah, FreePoweri tehnoloogia arendamisel kasutab Nomad oma AirPoweri-laadseid laadijaid.

Risher veetis Apple’is ligi ĂĽheksa aastat, mängides aastatel 2006–2013 kohtuvaidluste direktorit ning seejärel kuni 2015. aastani strateegia- ja patendilitsentside direktorina. Juht täitis aega Tesla ja Faraday tulevik, peetakse ĂĽheks juhtivaks spetsialistiks intellektuaalomandi, patentide litsentsimise ja strateegilise partnerluse valdkonnas.

Airas on Risher äriarenduse ja ettevõtte strateegia peadirektor; ta tegeleb ka ettevõttega seotud juriidiliste küsimustega. Edu talle siis!

iMore’i kaudu, Apple World Today [1, 2]