Edison Mail saabub Mac App Store’i, et aidata teil oma e-posti hallata

Kui idee on olla juhtimises elektrooniline partner e-post, rakendusi on macOS-is ohtralt: võite valida, kas säilitada sĂĽsteemi natiivsed valikud, Mail, või sirvida Mac App Store’i, et sirvida kĂĽmneid muid loominguid. Täna saabus poodi veel ĂĽks neist: Edison Mail.

E-posti entusiastid (kui neid on) kuulevad seda nime kindlasti: Edison Mail on olnud iOS-i versioonis ĂĽle aasta ja seda levitati mõni kuu tagasi ka MacOS-versioonis – kuid väljaspool Mac App Store’i, kutseskeemina. NĂĽĂĽd on nende arendajad poodi jõudmise tähistamiseks lisanud rakendusse palju uusi funktsioone.


E-posti rakenduse ikoon - Edison Mail

Edison Maili idee on lihtsustada teie elektrooniliste sõnumite haldamist nutikate toimingute ja ressurssidega, mille eesmärk on minimeerida kasutajate klikke ja tegevusi. Selles Mac App Store’i esimeses versioonis saavad rakendused spetsiaalse postkasti nimega “Keskendunud “ („Keskendatud”), mis koondab ainult teile tegelikult olulised sõnumid – kõik hilisema haldamise jaoks lahtrisse „üldine”.

Teised täna debüteerivad funktsioonid on vahekaart „Täna”, mis näitab ainult tänaseid e-kirju, ja võimalus teatud saatjate märguanded summutada. Lisaks on rakenduses juba olevad tööriistad endiselt olemas: meil on rämpsposti puhastamiseks abimees, nupp otse e-posti loendist tellimise tühistamiseks, funktsioon keelamiseks jälgija manustatud e-posti, kohandatavate klaviatuuri otseteede ja muu abil.

Tuleb märkida, et klient on täiesti vaba ja ilma reklaamita ning hoiab seda ärimudelit veebisaidil endas kirjeldatud tehnoloogia abil (ja mis on tekitanud mõningaid vaidlusi): kommertspakkumiste ja tehingutega e-kirjad kinnitatakse automaatselt ja teie teave võetakse välja. Arendaja sõnul eiratakse nende isiklikke ja professionaalseid e-kirju – isegi seetõttu, et need ei aita turu suundumusi jälgida.

Edison Mail on loodud nii, et see oleks kiire ja ei tekitaks silmade pingutamist: selle liides on hõre ja fokuseeritud, peale selle, et sisaldab oma pimedat reĹľiimi, mis kohandub teie MacOS-i eelistustega. Kliendid – kes toetavad Gmail, iCloud, Vaade, Vahetus, Yahoo! ja kĂĽmned muud teenused – tasuta alla laaditavad Mac App Store’ist.

9to5Mac kaudu