eduK: vaadake, kuidas see töötab ja kui palju veebikursuste saidid maksavad

EduK on veebipõhine õpetamisplatvorm, mis pakub kasutajatele videokursusi uute oskuste arendamiseks, mis võivad olla sissetulekuallikad. Ettepanek on, et inimesed õpiksid uusi ärisid uute ettevõtete juhtimiseks. Tellimusmaksega saate osaleda muu hulgas gastronoomia, käsitöö, fotograafia, äri, ilu ja esteetika tundides, mida õpetavad oma ala professionaalid. Kontrollige allpool, kuidas eduK veebisait töötab.

LOE: Sait väljastab tasuta inglise ja hispaania keele kursusi; oska kasutada

Ăśks kolmest eduK platvormist töötab arvutis ja mobiilis – Foto: Reproduction / eduK

EduK platvorm töötab arvutites ja mobiiltelefonides – Foto: Reproduction / eduK

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Mis on eduK ja kuidas see töötab?

EduK on veebipõhine õpetamisplatvorm, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad õppida uusi ameteid, eesmärgiga teha, teenida lisaraha või elada rahaliselt sellest uuest tööst. Kuid miski ei takista inimestel uusi oskusi isiklikuks või huvialaseks kasutamiseks mõeldud tööriistade kaudu.

Kursuste kogu juurde pääsemiseks peavad kasutajad tasuma tellimuse. Klassid on ainete kaupa eraldatud ja õpetavad valdkonna spetsialistid, kuvatakse videovormingus ja edastatakse voogesituse teel.

Vaadake ka: kuidas videotundidega muusikat õppida Cifra Clubi rakenduses

Kuidas õppida muusikat videotundidega rakenduses Cifra Club

Kuidas õppida videotundidega muusikat Cifra Clubi rakenduses

Milliseid kursusi pakutakse?

EduK kursuste raamatukogu koondab gastronoomia, ilu, moe, fotograafia, käsitöö, kaunistamise, äri, hambaravi ja mitmete muude teemade tunde. Tunde eraldavad õppeained, mis võivad olla spetsiifilised või üldisemad, põhilised või täpsemad viisid. Näiteks gastronoomia vahekaardilt on võimalik leida eraldi kursused jõulukookide, maiustuste, lihavõttemunade või Bahia toiduvalmistamise kohta. EduK andmetel on platvormil 2200 täielikku kursust.

2 kolmest eduK-st pakub rohkem kui 2000 kursust – Foto: Reproductions / eduK

eduK pakub rohkem kui 2 tuhat kursust – Foto: Reproduction / eduK

Klassid esitatakse videol, mida õpetavad oma ala asjatundjad spetsialistid, ja nende kestus varieerub vastavalt ajakavale, mida õpilased saavad enne alustamist vaadata. Mõni neist on teemade kaupa eraldatud, pakkudes „kursusi“ tervikuna. Õpilastel on juurdepääs ka õpikutele, mis toetavad õppematerjale.

Lisaks eelnevalt salvestatud kursustele pakub eduK esmaspäevast reedeni otseülekandeid erinevatel teemadel, järgides nende enda programmi. Mõned neist on saadaval tasuta võrguühenduseta taasesitusvormingus, mis on välja antud kõigile kasutajatele ja mis on saidi uute kasutajate degusteerija.

Hinnad ja makseviisid

EduK-l on üks liitumisplaan, mis maksab 239,40 R $ ja vabastab kõik platvormil olevad programmid üheks aastaks. See tähendab, et veebisaidilt pole võimalik eraldi kursusi osta. Kasutajad saavad maksta summat sularahas, pangakviitungiga või osade kaupa kuni 12x suurematele krediitkaardibrändidele ilma intressideta.

Kui kasutaja tühistab plaani 30 päeva jooksul pärast registreerimist, saab ta kogu makstud raha kätte. Esialgse 30 päeva möödumisel määratakse trahv 25% ülejäänud summast.

EduK tellijad saavad igal ajal arvuti ja mobiilse voogesituse kaudu osaleda nii paljudes tundides kui soovite, Androidi ja iPhone’i (iOS) rakendustes. Google’i sĂĽsteemist saate kursusi võrguĂĽhenduseta vaatamiseks alla laadida. TrĂĽkkimiseks saab alla laadida ka kogu abimaterjali, nagu jagamismaterjalid, mallid ja esitlused.

Tasuliste eduK-kursuste läbijad saavad Brasiilia kaugõppe assotsiatsiooni (ABED) välja antud digitaalse tunnistuse. Sertifikaadi saamiseks peate osalema vähemalt 80% klassides ja tegema vähemalt 70% lõpueksamist. Reaalajas ja tasuta kursused ei anna tunnistusi.

Kolmest kolmest eduK-st pakuvad kursuse lõpetanud õpilastele tunnistusi – Foto: Reproduction / eduK

eduK annab kursusi läbivatele ĂĽliõpilastele tunnistused – Foto: Reproduction / eduK

Teised veebiplatvormid pakuvad ka sertifikaate väljaandvaid veebikursusi, näiteks Cursa, mis pakub käsitöö-, elektroonika- ja mängude arendamise tunde, ning Brasil Mais Digital, mis pakub infotehnoloogia kursusi. Fundação Bradesco ja Senai veebisaidid pakuvad halduse, hariduse ja ettevõtluse valdkonnas ka tasuta erialaseid koolituskursusi Internetis.