Eeldatakse, et Apple avab veebipoe Indias selle aasta lõpus

Isegi ilma füüsilise ja / või veebipoeta aadressil India, müük Apple nende riigis kasvas eelmisel aastal 6%, mis on ettevõtte jaoks väga positiivne, kuna see on kaotanud seal üha enam maad.

Apple soovib aga oma suhteid India turuga veelgi tugevdada, avades esimese õunapood selles riigis (mis peaks juhtuma sel aastal). Veelgi enam, head uudised TechCrunch soovitas, et ettevõte plaanib ka debüüti Apple India veebipood aastal 2020.

Asjaga kursis olevate inimeste sõnul on India veebipoe käivitamine kavandatud esimesel poolel; ettevõte siiski ei tegele endiselt piirkonna uue veebiüksuse logistikaga, seega lükatakse plaanid mõneks ajaks edasi Juuli ja september 2020.

Apple on aastaid võitnud veebimüügiga. Lõpuks kohandas valitsus oma reegleid, et aidata neil avada oma veebipood. Kuid praegu ei saa nad seda käivitada.

Loodetavasti on Apple’i tegevjuht Tim Cook, kĂĽlastage Indiat, kui Apple on valmis võrgus mĂĽĂĽma hakkama. Nagu me teame, mĂĽĂĽakse ettevõtte seadmeid praegu kolmandate osapoolte kauplustest ja jaemĂĽĂĽjatelt, kuna Apple ise ei tohi oma tooteid seal otse turustada – see muutus eelmise aasta juulist pärast India seaduste muudatusi. .

Ilmselt on iPhone’i hindade languse tõttu Indias ja mitte ainult fĂĽĂĽsiliste, vaid ka veebikaupluste avamisega ettevõtte mĂĽĂĽk selles riigis 2020. aastal kõik vajalik, mis aitab ettevõttel India turul uuesti vormi saada.

MacRumorsi kaudu