Eeldatakse, et Apple investeerib Jaapani displei tootja 100 miljonit dollarit [atualizado: confirmado]

Pärast palju raskusi, LCD paneelide tootjad Jaapani ekraan (JDI) peaks veidi kergemini hingama, kui Apple tõesti investeerimise üle otsustab 100 miljonit dollarit ettevõttes, nagu näitas Jaapani veebileht Asahi Shimbun.

Juba mõnda aega on Jaapani displeiolukord muutunud halvemaks ja halvemaks – tootjad esitasid taastamistaotluse, mis kahjuks ei töötanud pärast seda, kui finantsasutus CGL Group – ĂĽks selle peamisi pooldajaid, loobus.

Lisaks investeerimisele peaks Apple ĂĽhendama äri rõõmuga ja kandma osa LCD-ekraanide tellimustest Hiinast Jaapanisse – Cupertino hiiglase järjekordne samm USA valitsuse kõrgemate tariifide vältimiseks. Apple moodustab praegu 60% JDI nõudlusest.

Apple pole veel investeeringut ametlikult kommenteerinud, kuid näib, et ettevõte on isegi valmis aitama JDI-d lahti hoida. Peale rahaliste probleemide seisavad ekraanitootjad turul silmitsi ka tohutu konkurentsiga, kus domineerivad Lõuna-Korea Samsung ja LG Display.

Me pole endiselt kindlad, kas me tõesti vajame Apple’i investeeringuid, ja arvud võivad olla väiksemad. Kuid nad näitasid vähemalt häid kavatsusi. Teid ĂĽllatab, kui palju Apple meid toetab.

Sellisel juhul pole see esimene kord, kui Apple JDI-d rahaliselt toetab; 2015. aastal maksab ettevõte kõige rohkem 1,5 miljardit dollarit uute tehaste ehitamise kulud.

Tehing pidi maksma Apple’ile osaliselt kõigi JDI toodetud kuvarite mĂĽĂĽgist; Kuid LCD-ekraanide mĂĽĂĽgi langusega võlgnes JDI Apple’ile endiselt suure osa varem investeeritud summast.

Kuigi JDI toodab rohkem LCD-ekraane, püüab ettevõte jätkata Apple Watchi, sealhulgas järgmise põlvkonna OLED-ekraanide tootmist. stringid mis käivitatakse selle aasta viimases kvartalis.

9to5Mac kaudu

Uuenda 1. juuli 2019, kell 08:32

Japan Display kinnitas 100 miljoni USA dollari suuruse investeeringu (Apple’i eraldi mainimata), lisaks mitme miljoni dollarise tehingu kahe teise Hiina konsortsiumi, Harvest Groupi ja Oasis Managementiga, mis sĂĽstivad tarnijatelt kuni 680 miljonit dollarit, nagu on avalikustanud Reuters.

JDI finantside taastamise protsess pole midagi uut – tarnijad otsivad Hiina ja Taiwani suuremate finantsasutustega tehinguid, et uksed sulgemata jätta.

Nagu me ĂĽtlesime, võlgneb ettevõte Apple’ile rohkem kui 900 miljonit dollarit hiiglasliku Cupertino investeeringute eest neli aastat tagasi tarnijale uue tehase ehitamiseks. Peale miljonäriinvesteeringu peab Apple järgmise kahe aasta jooksul oma JDI-võla uuesti läbi ja tõenäoliselt ei vähenda see tarnijate tellimusi.