Eeldatakse, et Apple käivitab “SiriOS” 2020. aastal, öeldakse aruannetes

Seda ei saa eitada: vaidlusalusel väljal digitaalne assistent, A Apple on oma kolme peamise konkurendi taga (rääkimata tolmu söömisest) – Google, Amazon ja (enam-vähem) Microsoft. See tekitab probleeme: kuidas hääle suhtlus muutub oma turuplatsiks ja järgmise kĂĽmnendi ĂĽheks määravaks tehnoloogiaks, kuidas saab Apple konkurentidest eristuda? Noh, nĂĽĂĽd on meil idee.

Investeerimisfirma Mangrove Capital Partners avaldas hiljuti aruande [PDF] analüüsib digitaalse assistendi segmendi praegust stsenaariumi ja jälgib marsruuti selle sammude jaoks järgmise kümne aasta jooksul. Analüütikute prognooside kohaselt jõuavad kõnetuvastus ja sünteesitehnoloogia nii kõrgele tasemele, et nad võrdsustavad vestlused robotitega samal tasemel kui dialoog teiste inimestega (vähemalt tehnilises mõttes); seega kasutavad inimesed oma seadmete juhtimiseks sagedamini oma häält.

Kuidas reageerib Apple sellele väljakuulutatud revolutsioonile? Vaadake väljavõtet allpool esile tõstetud aruandest:

Helitehnikakogukond loodab, et Apple käivitab a “SiriOS” WWDC 2020 arendajatele, mis aitab kiirendada võlurite innovatsiooni ja kasutuselevõttu. “Uuenduste võimaldamiseks on vajalik” SiriOS “ning on ĂĽlimalt oluline sobitada Amazoni ja Google’i edusammud oma häälabilise abil,” ĂĽtles Voicebot.ai toimetaja Bret Kinsella.

Aruanne ei paku lisateavet ega spekulatsioone selle kohta, millise sĂĽsteemi nägu võtab, kuid kahtlusi pole liiga raske tekitada. Praegu on Siri assistent, mis on ĂĽhendatud sĂĽsteemi, milles see töötab, – macOS, iOS, tvOS, watchOS; oma operatsioonisĂĽsteemi loomisega võimaldaks Apple tõhusatel naistel tõhusamalt lennata.

Arendajatel on juurdepääs palju võimsamatele integratsiooni / kohandamise tööriistadele ilma ĂĽhegi operatsioonisĂĽsteemi piiranguteta; lisaks saavad nad assistendi jaoks korraga areneda ja uudiseid rakendada kõigis platvormides, kus ta viibib. Siri on nagu mis tahes muus sĂĽsteemis nagu iseseisev sĂĽsteem – kuid see on muidugi meie poolt puhas spekulatsioon.

Vähemalt ĂĽks võit, mis Apple’il on: selle pildil on palju pistmist privaatsuse ja kasutajaandmete kaitsega. Mangrove analĂĽĂĽtikute sõnul on see kĂĽsimus, millega tarbijad ĂĽha enam arvestavad – hiljutises Microsofti uuringus leiti, et 41% kasutajatest muretseb digitaalsete assistentide enda privaatsuse pärast, eriti kui tegemist on passiivse kuulamisega (kui te ei esita kiireid tellimusi, et tehnoloogia teid kuuleks. ).

Apple teab seda eelist ja kasutab seda jätkuvalt ära nii oma reklaamides kui ka tehtud hangetes: hea näide on Silk Labsi ost, algus keskendub kohalike häälkäskluste töötlemisele. Teisisõnu, kui Tim Cook ja tema meeskond pĂĽhenduvad tõepoolest kindla SiriOS-i loomisele ja keskenduvad jätkuvalt privaatsusele, on Apple’il kõik nõuded selles segmendis kaugele minna. Võib olla?

AppleInsideri kaudu