Eeldatakse, et Apple toodab India parimad iPhone’id 2019. aastal

Pärast mitmeid halbu müügimärke Internetis India, Peaks Apple alustama ühendage uusim iPhone riigis partnerluses Foxconn.

Indias iPhone’i kokkupanek pole uus probleem; Eelmise aasta juunis kommenteerisime, et ettevõte alustas seal iPhone 6s ja 6s Plus tootmist peamiselt selleks, et vältida impordimakse ja (proovida) pakkuda taskukohasemaid seadmeid – kuid koos teiste partneritega, Wistron.

Foxconn komplekteerib praegu Xiaomi nutitelefone Indias ja lipulaevad Eeldatakse, et Apple lĂĽlitatakse India tootmisahelasse 2019. aasta alguses, nagu teatas Reuters. Aruande kohaselt investeerib Taiwani ettevõte umbes 356 miljonit USA dollarit oma tehaste laiendamiseks Indias, sealhulgas investeeringutesse iPhone’i tootmisse.

Miljonäri investeering loob Tamil Nadu tööstusministeeriumi ministri MC Sampathi sõnul ka 25 000 uut vaba töökohta. Loomulikult on see olukord kasulik nii Foxconnile kui ka Apple’ile, sest esimesel laieneb seadmete tellimine oluliselt ja Apple omakorda suurendab oma väljendust India turul.

Teine võimalus iPhone’i tootmiseks Indias on seotud Ameerika Ăśhendriikide ja Hiina vahelise kaubandussõja ebakindla tulevikuga – mis vaatamata järgmise kolme kuu vaherahule sõltub siiski kahe riigi valitsuse moraalist. Seetõttu tähendab see, et seal valmistatud iPhoneid saab eksportida teistesse riikidesse, näiteks Ameerika Ăśhendriikidesse, vähendades seeläbi Ameerika valitsuse kehtestatud Hiinas toodetud toodete imporditariife.

SEE Reuters Kuid see ei ĂĽtle, milline iPhone’i mudel sinna kokku pannakse, vaid kirjeldab seda ainult perekonnast “iPhone X” (tõenäoliselt kõik Face ID-ga seadmed). Apple ei kommenteerinud seda kĂĽsimust ametlikult ja Foxconn ĂĽtles, et ta ei rääkinud plaanidest, mis puudutaksid “ĂĽhegi oma toote praeguseid või potentsiaalseid kliente”.

Patenti Apple’i kaudu