Eeldatakse, et Apple võtab oma videoteenuses iga kolmanda osapoole kanali eest 10 dollarit kuus

Kahest (või kolmest?) Teenusest, mille Apple toob homme oma erisündmusele, loomulikult alates Voogesitus videod on kõige oodatumad.

Oleme jälginud siinset investeeringut, mille kohta Apple on juba mõnda aega oma filme / sarju teinud, kuid uue teenuse teine ​​aspekt on sĂĽgav integreerimine kolmandate osapoolte kanalitega – näiteks teame juba, et Netflix tuleb sellest välja.

Täna, oma ulatuslikus ĂĽrituse-eelses aruandes, Wall Street Journal toob rohkem ĂĽksikasju, kui me Apple Video’ilt oodata võime – täpsemalt, kui palju Apple kavatseb kõigi nende kolmandate osapoolte kanalite (näiteks HBO, Showtime ja Starz Ameerika Ăśhendriikides) eest kĂĽsida: 10 dollarit kuus.

Teisisõnu, võttes HBO näitena, säästavad kasutajad seal kolmandiku tavalistest kuutasudest, mida võrk eraldi teenuste eest võtab. Voogesitus (15 dollarit kuus). Ilmselgelt peaks HBO sellega nõustuma, et kasutajatel oleks võimalik teenust iOS-iga integreeruvas Apple TV rakenduses tellida.

“Apple News”

Juhuslikult suunab Apple sama 10-dollarise igakuise vahemiku teisele teenusele, mis kuulutatakse välja homme: ajakirjade tellimine (ajakiri, ajaleht jne).

Selle kuutasu eest on kasutajatel piiramatu juurdepääs kĂĽmnetele kõige mitmekesisematele sõidukitele, millele Apple on alla kirjutanud. Sel juhul olid suuremad ajalehed, kes keeldusid Apple’i tingimustega nõustumast New Yorgi aeg.

Kui järele mõelda, võtab Apple USA-s Apple Musicu tavapärase tellimuse eest samuti 10 dollarit kuus. See tähendab, “Magus koht” kuutasude osas ja peaks olema atraktiivsem, kui ettevõtted pakuvad allahindlusega pakette, mis sisaldavad mõnda (või kõiki) neid teenuseid.

Pidage meeles, et siin Brasiilias on Apple Musicu 10 USA dollarit kuus võrdne tänasega 16,90 R $. Nii et kes teab, võime oodata midagi samal tasemel seoses ettevõtte eelseisva uue teenusega.