Eemaldage fotodelt inimesed ja loomad rakendusega Bye Bye Camera

Pildistamine pole alati tõsine asi. Mõnikord on palju pilte mõeldud mängimiseks koos sõprade ja perega ning selleks on tuhandeid rakendusi, millel on lugematu arv erinevaid funktsioone, mis lisavad neile huumorit.

Vahepeal võisite mingil põhjusel loota, et eemaldate pildilt kellegi või midagi. Õnneks on see võimalik, ilma et peaksite Photoshopis õppima hakkama, alates uuest rakendusest Hüvasti kaamera.

Tarkvara väljatöötamisel abiks olnud kunstniku Damjanski sõnul on Bye Bye Camera rakendus, mis on loodud “inimjärgse maailma” jaoks. Põhimõtteliselt kasutab see teenus tehisintellekti (AI) tehnoloogiat inimeste eemaldamiseks piltidelt, “maalides” neile pildi tausta.

Tehnilisemalt öeldes kasutab see rakendus inimese puudumise täitmiseks inimese tuvastamise algoritmi nimega YOLO ja tehisintellekti süsteemide kombinatsiooni. Seda tüüpi tehnoloogia pole uus; Näiteks Apple ise kasutab seda Photo Boothi ​​rakenduses, mis on saadaval Macis.

Tuleb siiski märkida, et Bye Bye Camera ei ole parim lahendus inimeste piltidelt eemaldamiseks – erinevalt Photoshopist või muust täiustatud redigeerimistarkvarast. Teisisõnu, see “murdis oksad”.

Tegelikult on Bye Bye Camera App Store’is saadaval olevate rakenduste hulgas samaväärne TouchRetouchiga. Asja mõte on siiski kustutada rohkem inimesi (tarvikud, esemed ja loomad) peale töötamise ka siis, kui iPhone pole Internetiga ĂĽhendatud ja seadmesse juba salvestatud piltidega, erinevalt Bye Bye Camera.

Bye Bye Camera rakendus kunstiteostele

Just sellepärast, et see pole “tõsine” rakendus, ĂĽtleb Damjanski, et see toimib kunstilise tööriistana ja on “vigu armastav” Bye Bye Camera. Kui te ei soovi seda inimestega kasutada, töötab see ka kunstiteostega.

Aeg minna välja, eemaldades fotolt tädi. ?


Bye Bye Camera rakenduse ikoon

TechCrunchi kaudu