IGRE

Eetris Vikipeedia

Tänahommikused tehnilised probleemid viisid Vikipeedia “alla”. Praegu on koostööentsĂĽklopeedia juurdepääsetav, kuid mõnele sisule on endiselt raske juurde pääseda.

„Meie serveril on praegu tehnilisi probleeme. See võib olla ajutine probleem ja see tuleb kohe lahendada, ”ütles saiti haldav Wikimedia Twitteri postituses.

Varahommikul oli Vikipeedia täiesti kättesaamatu. Praegu seda enam pole, kuid viivitused lehtede laadimisel püsivad ja mõnel juhul tekivad jätkuvalt vead, mis ei võimalda juurdepääsu lehe kogu sisule.

Kontakt C | Net, Wikimedia lisas, et maailma suurima tasuta entsüklopeedia tehniline probleem on seotud võrguprobleemiga Floridas Tampas asuvas serveris. Pressiesindaja ei esitanud selles küsimuses tehnilisi üksikasju.

Vikipeedia enda andmete kohaselt on selles entsüklopeedias 22 miljonit vabatahtlike kirjutatud artiklit. Seal on üle 100 000 kasutaja kooslus, kes osalevad regulaarselt avaldatud artiklite ettevalmistamisel ja redigeerimisel, et tagada teabe täpsus.

Märkmete kirjutamine: Vahepeal selgitas Wikimedia, et Vikipeedia tehnilised probleemid olid põhjustatud kahe kaabli lahtiühendamisest selle ühe peamise andmekeskuse kõrval.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH