EGPU Radeon RX 580 töötab kaks korda kiiremini kui tipptasemel 2016. aasta MacBook Pro GPU

Sisse eGPU on Apple’i maailmas juba reaalsus. MacOS High Sierra 10.13.4 turule toomisega on Apple’i töölauaoperatsioonisĂĽsteem lõpuks saavutanud ĂĽhilduvuse mitmete väliste videokaartide mudelitega – sĂĽlearvutite puhul avab Apple lihtsalt võimalusi neile, kes soovivad graafikajõudu loobumata. liikuvus.

SEE Ars Technica otsustas tahvlit testida AMD Radeon RX 580 kasutades šassii Sonnet eGFX Breakaway Box 350W ja võrrelda tulemusi 2016. aasta MacBook Pro ja Radeon Pro 460 GPU tulemustega. Siiski on hea märkida, et kõige ajakohasem MacBook Pro (2017) mudel on varustatud Radeon Pro 560-ga.

AMD Radeon RX 580 eGPU võrdlusalused

Lühidalt, nad jõudsid järeldusele, et mõned rakendused kasutavad raamistik EGPU kasutamisel on metalli jõudlus üle kahe korra suurem; OpenGL-i kasutades on sissetulek väga erinev (olenevalt rakendusest 20% -lt 75% -le).

AMD Radeon RX 580 eGPU võrdlusalused

Kuigi uudised on suurepärased ja võivad paljude meeleolu tõsta, on sait märganud, et mõned rakendused või mängud ei võida (ilma selle ilmse põhjuseta). Nii oli see Civilization VI mänguga, kus oodatud eelis puudus täielikult RX 580 ja Pro 460 riistvaraliste erinevuste tõttu. Näiteks Hitmani mängud isegi ei jooksnud (see tekitas probleeme esimesel katsel ja siis lihtsalt ei avanenud uuesti).

AMD Radeon RX 580 eGPU võrdlusalused

Kõige ĂĽllatavam oli – vähemalt minu arvates – test Final Cut Pro X-ga. Apple’i professionaalne videotöötlusprogramm ei kasuta eGPU-d, piirdudes ainult MacBook Pro plaadil olevate ĂĽlesannetega. võrdleb täieefektiga 4K video eksportimist H.264-failidega, kuid tarkvara ei nõua eGPU-d igal ajal – see on pettumus, sest me räägime Apple’i enda tarkvarast, mis võiks seda tĂĽĂĽpi lahendustest kõige rohkem kasu saada.

AMD Radeon RX 580 eGPU võrdlusalused

Konsensus – ja ebatõenäoline muul viisil – seisneb selles, et kuigi paljulubav on, pole eGPU kasutamine macOS-is laiema avalikkuse jaoks valmis, kuna see pakub väga ebastabiilset kogemust, kuna tugi pole veel piisavalt tugev ja kuna sellel on endiselt palju piiranguid (sealhulgas Boot Campi toe puudumine).

AMD Radeon RX 580 eGPU võrdlusalused

Kui aga Apple pöörab sellele funktsioonile tähelepanu, võib tulevik olla väga helge!

9to5Mac kaudu