Layout teknologi pengenalan wajah masa depan Huawei

Ehmatuse teesklemine: Huawei töötab juba näo ID-ga sarnase – või omaette 10x paremuse – sĂĽsteemiga

Ärge laske meil päikest sõelaga katta.

Viimastel aastatel on reeglid, mida oleme nutitelefonide suures ja kohutavas maailmas näinud, järgmised: mõned Androidi maailma tootjad pakuvad huvitavaid funktsioone – mõnikord on see täiesti valmis, teised vajavad veel mõnda kohandamist. Seejärel järgisid teised robotite tootjad teerajajaid ja panid oma toodetele ressursse. Lõpuks järgib Apple trendi viimasena. Samamoodi veekindlusega, ekraanidega, mis on suuremad kui 4 tolli, digitaalsete lugejate ja palju ideid.

Siiski näeme nĂĽĂĽd vastupidist olukorda: Apple on esimene, kes tutvustab maailmas põhimõtteliselt enneolematut funktsiooni, ja näeme, et teised tootjad jooksevad Cupertino inseneridele järele jõudma – ma mõtlen muidugi TrueDepth kaamera ja näotuvastussĂĽsteemid Näo ID. Ja tema jaoks, noh, kui Huawei tõsiselt oma lĂĽhiajaliste plaanide osas, näib, et Hiina hiiglane hoiab esimesena Apple’i ettevõtte keerulise näotuvastustehnoloogia alal.

Ettevõte kasutas ära oma uusima peaettekande lõppu, kus ta esitles Honor V10, et näidata väikest eelvaadet uuest tehnoloogiast, millega nad töötavad. Hiina ĂĽlijõuline esikaamera kasutab, nagu Apple’i puhul, infrapunapunktprojektorit ja andurit, mis tunneb ära nende punktide sĂĽgavuse, loob näokaardi, mida kasutatakse seadme omanike tuvastamiseks ja vajadusel isegi nende väljendite jälgimiseks.

Huawei tulevane näotuvastustehnoloogia paigutus

Kuid Huawei sõnul on tehnoloogia isegi Apple’i omast parem, sest sellega õnnestub vaid 10 sekundiga luua kaart, millel on antud näol 300 000 ĂĽksikpunkti, mis on Apple’i lahendusest 10 korda rohkem. Sellega on sĂĽsteem teoreetiliselt Cupertinost turvalisem ja seda saab kasutada kõigi biomeetrilisest sĂĽsteemist eeldatavate aspektide jaoks, näiteks maksed ja lukustuse avamine.

Muidugi ei suutnud Huawei seda taluda ja esitas ka kuulsale Animojisele väga sarnase funktsiooni eelvaate, kus oli natuke lisatunnustust, kui kasutaja keele välja pistab. Jah, ma arvan, et sõit tuleb väga äge.

Jääb aga oodata, milline on esimene Huawei seade, mis saab uue super nutikaamera. Vahepeal Hiina uusim lipulaev, nimelt Tapa 10, mis võeti kasutusele vähem kui kaks kuud tagasi, on väga tõenäoline, et peame veel umbes aasta ootama, et näha tehnoloogiat reaalses maailmas toimimas.

Cult of Maci kaudu