Ekraanile keskendudes kogub analĂĽĂĽtik (arvatavasti) iPhone 12 spetsifikatsioonid uude aruandesse

Praeguseks on kuulujuttude ja spekulatsioonide allikaid nii palju, et võib olla veidi segadust tekitav uudiste “IPhone 12”. Kuid ärge kartke midagi: Ross Young on tulnud appi.

Veebisaidi analüütik Kuva tarneahelakonsultandid avaldas nimekirja peamiste spetsifikatsioonidega neljast iPhone 12 mudelist, mille Apple turule toob teises pooles. Suurem osa teabest on juba teada (või sel juhul kuulujutud), kuid Young toob sisse ka palju üksikasju, mis keskenduvad tema erialale: ekraan.

Kas uute või teadaolevate andmetega on alati hea korraldada teave järgmiselt hõlpsasti loetavatesse tabelitesse:

Uudiste osas tuleb märkida, et Apple võtab „iPhone 12“ ekraani jaoks kasutusele paljud tarnijad. Me teame juba, et kõigil neljal mudelil peaks olema OLED-paneel, kuid „iPhone 12 Max“ on Youngi sõnul varustatud komponentidega BOE ja LG ekraan; teistel mudelitel on Samsung, nagu iPhone 11 Pro.

SEE puutetundlik kiht Tundub, et seadmetel on ka variatsioone: „iPhone 12“ ja „iPhone 12 Pro Max“ (seega odavaimad ja kallimad mudelid) integreeritakse kihid ekraanile (koos tehnoloogiaga) Y-OCTA, Samsungilt), samal ajal kui ĂĽlejäänud kahe iPhone’i komponendid asuvad eraldi kihtides.

Young tsiteerib ka tulevaste Pro-seadmete eristavat elementi: ilmselt on need kaks esimest nutitelefoni, mis on varustatud paindlike OLED-ekraanidega 10-bitine värvisĂĽgavus – võimeline reprodutseerima rohkem toone ja gradatsioone, teravama ja erksama pildiga.

AnalĂĽĂĽtik fännas ka võimalust, et Apple paljastab paneelina ekraani “iPhone 12 Pro” XDR, samuti teie professionaalne monitor. Kuid praegune Samsungi ekraan ei vasta ikkagi XDR-i tähistuse (1 000 x 1) spetsifikatsioonidele nitsid heledus, 1600 nitsid maksimaalne heledus, 1 miljon kuni 1 kontrastsus, rohkelt värviruumi P3) – nii et kui soovite avaldada tulevast iPhone’i, mis on “XDR” ekraaniga kallim, peab Apple seda tĂĽĂĽpi ekraaniekraanide spetsifikatsioone muutma.

Oleme kuulnud muudest tehnilistest andmetest: ilmselt on odavaimal iPhone 12-l 5,4 / 6,1-tolline ekraan, 5G tugi ilma mmWave-ta, kaks tagumist kaamerat ja 4GB RAM. Vahepeal peaks „iPhone 12 Pro“ jõudma 6,1 / 6,7-tollise paneeliga, 5G tugi mmWave’iga, neljakaamera LiDAR anduriga tagumine kaamera ja 6GB RAM.

Panus on noor, et uus iPhone käivitub tootmise alustamise viivituste tõttu tavapärasest hiljem – võib-olla kell Oktoobril, mitte septembris. Vaatamata sellele panustavad analĂĽĂĽtikud kihlvedude peale, et seade esindab Apple’i lähiajaloo ĂĽht edukamat turule toomist, kuna 5G tõttu on liin täielikult OLEDis ja alghind (arvatavasti) 650 dollarit.

Võib olla?

MacRumorsi kaudu