IGRE

Eksperdid üle kogu maailma on kogunenud Portosse, et rääkida arvutustehnika tulevikust

UPTEC – Porto ĂĽlikooli teadus- ja tehnoloogiapark tervitab 25. – 29. Juunini eksperte kogu maailmast, et mõista arvutitööstuse trende, tehnoloogiaid ja väljakutseid tulevikus.

Arvutitöö tuleviku eesmärk on viia Portugal arutelule tuleviku andmetöötluse arengu ja perspektiivide üle. Üritus toob kokku rahvusvahelised esinejad tööstusest, Microsofti ja akadeemia esindajatest ning osalevad teiste hulgas Zürichi (Šveits), Jena ja Heidelbergi (Saksamaa), Porto ja Lissaboni (Portugal), Delfti (Holland) ülikoolides.

Registreerimine on alanud ja kestab 15. aprillini aadressil futurecomp.uptec.up.pt/apply- now. Pärast seda etappi valib organisatsioon sellel teadmismahukal nädalal 200 osalejat.

“Me tahame asetada riigi esirinnale ja arutada tehnoloogiaid, mis võivad olla järgmise 50 aasta arvutuste aluseks. Selleks toome kokku ĂĽliõpilased, teadlased ja õpetajad, aga ka ettevõtjad, otsustajad ja rahastajad, andes osalejatele produktiivse kombinatsiooni ajaloolistest perspektiividest, tehnilistest teadmistest ja mõningatest spekulatsioonidest, innustades neid arvutite tulevikku ette kujutama. “, Ăśtles UPTECi tehnoloogiaettevõtte arendaja ja tulevikuarvutuste koordinaator Cláudia Ribeiro da Silva.

UPTECi koolidesse integreerituna on selle algatus, mis toimub U. Porto kaunite kunstide teaduskonnas, eesmärgiks ergutada tööstust ja käivitamine luua tulevastele arvutusplatvormidele uusi turge; inspireerida teadlasi avastama selles valdkonnas uusi uurimisteid ja arutama teemasid, mis võivad inspireerida ülikooli looma tulevastele kasvatajatele uusi ettevalmistuskursusi. riistvara ja tarkvara.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH