Elektrilised tõukerattad pole siiski nii ökoloogilised, kaitstes rahvusvahelisi uuringuid

Esmapilgul võib idee, et elektrilised tõukerattad pole nii keskkonnasõbralikud kui ükski teine ​​transpordivahend, põhjustada anomaaliaid. On tõsi, et need ei eralda kasvuhoonegaase ega suurenda ummikuid. Kuid eelmisel nädalal Põhja-Carolina osariigi ülikoolis avaldatud uuringu kohaselt peitub probleem tootmisprotsessis.

Uuringud näitavad, et raami, rataste ja akude valmistamiseks vajalikud materjalid ning ettevõtte päeva lõpus tehtud jõupingutused tõukerataste laadimiseks, nende laadimiseks ja teele tagasi viimiseks mõjutavad oluliselt kasvuhoonegaaside heitkoguseid.

“Ettevõtte sõnul on elektriroller keskkonnasõbralik ja potentsiaalselt sĂĽsinikuvaba,” ĂĽtles uuringu autor Joe Hollingsworth, mida tsiteeris The Guardian. “Mida me leidsime, on see, et kuigi neil võib olla heitgaaside null, on kindlasti nii ĂĽles- kui ka järgnevaid protsesse, mis kindlasti ei muuda protsessi sĂĽsinikuvabaks,” selgitas ta.

Uuringud näitavad, et jalgrattasõit ja kõndimine on keskkonnale peaaegu alati vähem kahjulikud kui elektrilised tõukerattad. Kui ühistranspordis on palju reisijaid, oleks parem valida see transpordiliik kui tõukerattad.