Elon Musk: 1001 kaubandusettevõtja lõi … kommiettevõtte

Elon Musk näib eraisikuna, keda huvitab ainult tehnikasektor. Nende investeeringud ja looming on jaotatud ettevõtete gruppi, millel on selles valdkonnas midagi ühist. Tõsi, Boringi ettevõte on sellest tuumast veidi kaugel, kuid selle tegevuse eesmärk on ka tehnoloogia, sest ettevõtte koolituse käigus kaevatud tunnel võib teenida futuristlikku transpordisüsteemi, mille üks peamisi eesmärke on transiidi mahasurumine. Viimasel ajal on ettevõtjad siiski investeerinud ettevõtetesse, mis jäävad tehnoloogiaahelast üsna kaugele. Pärast teatamist, et arendab lõbusat projekti, koostöös mõne satiiriportaali The Onion kirjutajatega teatas Musk sel nädalavahetusel, et loob kommifirma.

Teade tehti Twitteris ja sellele järgnes pĂĽhendumus ideele. “Ma räägin väga-väga tõsiselt,” säutsus Elon Musk. Tuleb meeles pidada, et ettevõtjatel on kombeks luua asjakohaseid reklaame ilma eelneva reklaamita. Sellel eesmärgil on ĂĽhe peamise platvormina kasutatud Twitterit. Näiteks Boringi ettevõte teatas liikluskĂĽsimustega seotud vestluses.

Pange tähele, et kuigi tehnikast on kõrvalekaldeid, on ettevõtjad ka tööstuse reklaami paaritu osa täitnud. Hiljuti kinnitas Musk, et töötab küborgi draakoni kallal ja käivitas kõigepealt Boring Company leegiheitja.