Elon Musk jättis “õhku” võimaluse, et mängusaaga The Witcher jõudis Tesla autoni

Populaarne universum The Witcher võitis fänne üle kogu maailma, purustades Netflixis rekordeid videomängude sarja ja Steami triloogiaga. Tesla tegevjuht Elon Musk on suur poola autori Andrzej Sapkowski raamatutest inspireeritud videomängude fänn. Tema Twitteris jätsid ametnikud „õhku” võimaluse, et üks CD Projekt RED tiitlitest jõuaks ettevõtte auto- ja meelelahutussüsteemi.

Elon Muski tehtud “kĂĽsitluse” tulemused on selged ja enamik internetikasutajaid on tegevjuhiga nõus. Praegu pole kindlust, milline seeria kolmest videomängust jõuab Tesla sõidukiteni. Ăśheks panuseks on The Witcher 3: Wild Hunt, saaga kolmas peatĂĽkk. 2015. aastal lansseeritud pealkiri on ĂĽlemaailmne edu kolmes platvormil, millel see käivitati (PC, PS4 ja Xbox One), mis on hiljuti teisendatud Nintendo Switchiks.

Kuid Witcheri mäng pole Elon Muski ainus võimalik panus. Vastuseks ühele oma uuringu kohta tehtud kommentaarile teatab tegevjuht, et SpaceX-ist inspireeritud 2011. aastal käivitatud kosmosesimulaatori Kerbal Space Program versioon on videomängude nimekirjas, mis võiksid Tesla autodel debüüdi teha.

Elon Muski juhitud ametiautode pardaarvuti avab kujutlusvõimele mitu ust. Tänapäeval on võimalik see muuta kunstkaminaks, kasutada Camp Mode’i sõidukis „telkimiseks“ ja isegi Spotify abil pidada „Caraoke“ seanss. Kuid see pole veel kõik: infotainment-sĂĽsteem pakub juba mitmeid videomänge, näiteks mõnda Atari klassikat, Cuphead: Tesla Edition ja Stardew Valley.

Ka 2019. aasta detsembris avaldab Elon Musk ka selle, et Disney populaarsest voogedastusteenusest saab osa Tesla teatri meelelahutuskataloogist. See funktsioon pakub filme, telesarju ja videoid sellistest teenustest nagu Netflix, YouTube ja Hulu ning võite kohe loota Disney + -le.