Elon Muski ettevõte lõpetas Las Vegases maa-aluse transpordisüsteemi teise tunneli

Boring Company on lõpetanud teise maa-aluse tunneli väljakaevamise transpordisüsteemis, mis hakkab modifitseeritud Tesla autot ringlema Las Vegase konverentsikeskuse all asuvate kiirete tunnelite võrgu kaudu. Elon Muski ettevõte eeldab, et jaanuaris toimuva tarbijate elektroonilise saate 2021. aasta väljaande jaoks on süsteem valmis õigeks ajaks debüüdi tegema.

Ettevõte selgitas avaldusele rahvusvahelisele ajakirjandusele, et ekskavaatoril õnnestus ületada 1371 meetri pikkuse tunneli kahe otsa ühendamiseks vajalik lõplik betoonsein. Boringi ettevõte keskendub nüüd välisjaama ehitamisele, kus reisijad sisenevad transpordisüsteemi või väljuvad sellest.

The Boring Company allkirjastas juulis 2019 lepingu transpordisĂĽsteemi ehituse ja ehituse kiirendamiseks. Auhinnatud projekt teenis ettevõtte jaoks 48,7 miljonit dollarit ning Las Vegase konverentsikeskuse remondi ajal oli ehitamisel sĂĽsteem “Campus Wide People Mover”.

Elon Muski ettevõtte projekt hõlmab kolme tunneli ehitamist, kaks sõidukitele ja üks kõnniteele. Transporditunnel on vähem kui 1,5 kilomeetrit pikk ja sinna mahub kolm liftisüsteemi kaudu ligipääsetavat jaama.

Transpordi tagavad Tesla autonoomsed elektrisõidukid Model X ja Model 3, millel on veermiku muudatused, et maksimeerida täituvust ja võtta istumise ja seismise vahel kuni 16 reisijat.

Enne üldsusele töö alustamist läbib süsteem kolm kuud prooviperioodi. Praegu on veel kinnitamata, kas plaanid uut metrookontseptsiooni laiendada ka teistele linnaosadele, nagu lennujaam ja Las Vegas Boulevardi kuurordikoridor, liiguvad alati edasi.

Pidage meeles, et The Boring Company avas oma esimese tunneli 2018. aasta detsembris. Umbes kolme kilomeetri pikkune Test Tunneli lõik ĂĽhendab SpaceXi peakorterit USA-s Californias Hawthorne’is.