Elu on kummaline 2 ilmus Linuxi jaoks algupäraselt

Teatame sellest siin 2018. aastal Elu on kummaline 2 tuleb algselt Linuxi jaoks ja see päev on lõpuks kätte jõudnud. 19. novembril teatas Feral Interactive, et Linuxi ja MacOS-i jaoks on saadaval port Life Life Strange 2.

Algselt DONTNODi välja töötatud ja Square Enixi välja antud Life is Strange 2 on valikmäng, kus iga suhtumine võib mängu käiku täielikult muuta. Meil õnnestus see mäng isegi lähtestada Tõmblema, kus saate meid esmaspäevast laupäevani saata.

Mängu saab pingviinide platvormil mängida juba Steam Play kaudu, mis on Valve ĂĽhilduvusplatvorm, kuid nĂĽĂĽd on võimalik mängida kohalikult tänu Feral Interactive’ile.

Feral on Linuxi kasutavate mängijate seas üsna kuulus oma suure suuruse tõttu Dirt Rally 4, Tomb Raideri vari ja selle kasulikkust Metsik mängurežiim, mis muudab süsteemi jõudlust, võimalusega suurendada mõne mängu jõudlust.

Mängu lehte saate vaadata lehelt Aur või edasi Metsik.

Kui teil on tehnoloogia kohta küsimusi või soovite oma teadmisi kogukonnaga jagada, Diolinux Plus see on selleks ideaalne ruum. Tule ja saa osa meie kogukonnast!

Järgmine!


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.