IGRE

Elumängu puhkus: Hasbro kuulsal mängul on Portugali maitse

Marmalade mängustuudio Portugali meeskond on nutitelefonidele reprodutseerinud mitu Hasbro lauamängu, sealhulgas Battleship, Cluedo ja Game of Life originaalversiooni. See on täpselt spin-off viimasest, mis äsja poodidesse jõudis, koos pühade subtiitritega ja mängijaid pühade seiklustele kutsudes lauamängu formaadis.

Mäng viib mängijad eksootilistele randadele vulkaanilistel saartel, proovides ehitada liivaskulptuure, sukelduda, võisteldes samal ajal sõprade ja perega. Saate koguda unikaalseid mälestusi ja salvestada parimad hetked fotodele. Mängijad, kellel on rohkem puhkusemälestusi, koguvad mängu võitmiseks rohkem punkte, mille jaoks peavad nad uurima erinevaid saare radasid.

Game of Life Vacationsil on erinevad tegelased, kes esindavad pardal olevaid ettureid, näiteks surfarite pere, seikleja seljakotiga seljas, rändav õde, kes saavad saarel ringi liikuda sportauto, jalgratta, mootorratta või bussiga. .

Mäng võimaldab kuni neljal mängijal mängida võrgus ja võrguühenduseta mitmikmängu. Mäng maksab Androidi versioonis 3,14 eurot (müüdud) ja iOS-is 4,49 eurot.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH